Po słonecznym weekendzie z przyjaciółmi, to stało się jej z twarzą. Myślała, że wybuchną jej powieki

Tiktokerka podczas weekendowego wypadu do Kornwalii doznała poparzenia słonecznego. Do domu wróciła ledwo widząc, bo miała tak spuchnięte powieki. W sieci udostępniła nagranie i pokazała, jak szybko stan jej twarzy się pogarszał.

Tiktokerka Orla wybrała się na weekend do Kornwalii. Pogoda podczas urlopu wyjątkowo dopisała i było bardzo słonecznie. Po powrocie do domu okazało się, że kobieta doznała bolesnego poparzenia słonecznego. Zaczęło się bardzo niewinnie od lekko zaczerwienionej buzi. Po kilku godzinach twarz była już bardzo opuchnięta. Pogarszanie się stanu buzi Orla pokazała na TikToku. Jej nagranie szybko stało się viralem.

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Tiktokerka doznała poparzenia słonecznego. Zaczęło się od lekko zaczerwienionej skóry

Tiktokerka Orla @orlamcglynn nie podejrzewała, że słoneczny weekend w Kornwalii będzie miał tak bolesne konsekwencje. Po długiej ekspozycji na słońcu jej skóra najpierw była po prostu czerwona i wydawała się lekko opalona, ale jej stan zaczął się drastycznie pogarszać. Już w samolocie powrotnym do domu na jej twarzy bardzo szybko pojawił się obrzęk. Powieki tiktokerki tak bardzo spuchły, że utrudniały jej normalne widzenie i po powrocie do domu natychmiast udała się do lekarza. Specjalista od razu postawił diagnozę: poparzenie słoneczne. Jest efektem zbyt długiej ekspozycji na słońce bez odpowiedniej ochrony. Jego objawy to m.in. dreszcze, ból, zaczerwienienie i ciepłota skóry. Nie obyło się bez odpowiednich leków. Orla pokazała opuchniętą twarz na TikToku i przestrzegła innych przed taką lekkomyślnością. "Noście kremy z filtrem i dbajcie o swoją skórę!" - podkreśliła. 

Przed reakcją organizmu była zadowolona z efektów opalania i nie podejrzewała, że przed nią najgorsze. 

Nawet się tak bardzo nie spaliłam... - wyznała zaskoczona.

Internauci podzielili się swoimi doświadczeniami. "Słońce bywa bardzo zdradliwe"

Wideo opublikowane przez Orlę na TikToku ma już ponad 179 tysięcy polubień. W opisie swojego profilu na tej platformie oświadczyła, że wkrótce zostanie sławna. Nie spodziewała się, że największą popularność przyniesie jej nagranie spalonej słońcem buzi. Pod materiałem od razu pojawiły się komentarze od internautów. "Właśnie dlatego wysoki filtr to obowiązek!", "Mam już to za sobą. Brak kremu przeciwsłonecznego podczas urlopu na Barbadosie. Opuchlizna zeszła po 48 godzinach. Zamiast latać po lekarzach, po prostu używajcie filtra", "Słońce bywa bardzo zdradliwe. Pamiętajcie o spf-ie" - czytamy w komentarzach. 

Więcej o: