Julia Wieniawa pozuje w koronkowej bieliźnie. Internauci oniemieli na jej widok. "Zjawiskowa"

Julia Wieniawa zaprezentowała na Instagramie piękną bieliznę. W sekcji komentarzy pod nagraniem posypały się komplementy.

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych. 23-latka nie tylko gra w filmach, ale także działa w branży muzycznej. Oprócz tego podejmuje współprace z różnymi markami i w mediach społecznościowych reklamuje ich produkty. Tym razem pochwaliła się efektami kolejnej kampanii. Nagranie, które wrzuciła do sieci, podniosło temperaturę na Instagramie. 

Zobacz wideo Wieniawa zrobi karierę za oceanem? Jest jedno "ale".

Julia Wieniawa pozuje w samej bieliźnie

Na krótkim filmie Julia Wieniawa pokazała się w dwóch kompletach koronkowej bielizny. Zachwytom nie było końca:

Jestem nią zachwycona! Jest delikatna, bardzo kobieca - napisała.

Jednak nie same produkty zwróciły uwagę internautów, a to, jak Wieniawa w nich wyglądała. Nagranie zrobiło prawdziwą furorę. Fani nie szczędzili jej miłych słów.

Pięknie, Julio!
Wyglądasz zjawiskowo.
No ogień! Lady in Red.
Masz wspaniałą figurę.
 

Julia Wieniawa zdradziła sekret swojej figury 

Jakiś czas temu przy okazji zorganizowanej na Instagramie sesji Q&A Julia Wieniawa uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak dba o sylwetkę. Okazało się, że 23-latka stosuje dietę IF (Intermittent Fasting). Najprościej tłumacząc, jest to post przerywany.  

Staram się jeść trzy razy dziennie przez osiem godzin, a następnie trzymam okienko żywnościowe przez 16 godzin. Intermittent Fasting to w moim przypadku najbardziej skuteczna dieta, jaką stosowałam w życiu. Oczywiście każdy ma inaczej - napisała.

Oprócz tego Wieniawa stawia także na aktywność fizyczną. Bardzo lubi praktykować jogę oraz wykonywać ćwiczenia z obciążeniem. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/@juliawieniawa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.