Agnieszka Włodarczyk na odważnym zdjęciu w bikini. "Pani podobno nie lubi ćwiczyć"

Agnieszka Włodarczyk dużo podróżuje po świecie. Obecnie aktorka przebywa w upalnym Dubaju.

Agnieszkę Włodarczyk poznaliśmy dzięki roli w filmie "Sara" Macieja Ślesickiego. Aktorka miała wówczas 16 lat. Gwiazda wystąpiła w wielu produkcjach, ma na koncie także wydanie płyty. W lipcu 2021 roku urodziła pierwsze dziecko. Wraz z Robertem Karasiem doczekała się syna Milana. Od tej pory gwiazda chętnie dzieli się w sieci blaskami i cieniami macierzyństwa. Chłopiec ma dopiero półtora roku i już zwiedził wiele państw. Niedawno rodzina była razem w Hiszpanii, a w zeszłym roku razem z synem polecieli do Dubaju na kilka miesięcy. Kraj tak przypadł im do gustu, że odwiedzili go ponownie.

Anna Mucha i Doda w 2007 rokuMucha miała fryzurę "na garnek", a Urbańska przesadzała z samoopalaczem

Agnieszka Włodarczyk w bikini. Odważne ujęcie

Agnieszka Włodarczyk chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim codziennym życiem, a także wspomnianymi podróżami. Najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, jednak mocno zdziwiło fanów. Dawno nie pokazywała tak odważnych ujęć.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk bawiła się na weselu w sukience sprzed 20 lat. Pokazała przygotowania do tej imprezy

Fotografia została wykonana przez ukochanego gwiazdy, Roberta Karasia. Sportowiec uchwycił aktorkę spacerującą po plaży. Nie widzimy jej twarzy, jedynie figurę. Aktorka wygląda po prostu zjawiskowo. Czarno-białe zdjęcie zdecydowanie zaskoczyło internautów.

Nie mogę uwierzyć, że młoda mama ma taką figurę!
Wow! Pani podobno nie lubi ćwiczyć, a sylwetka wygląda świetnie.
Ulalala petarda! Po niedawnej ciąży... Ja byłam w ciąży 14 lat temu i do dziś zrzucam brzuch – komentują.
 

Dagmara KaźmierskaKaźmierska po jednym zabiegu wygląda inaczej. Teraz chętnie pozuje w bikini

Agnieszka Włodarczyk po narodzinach syna poinformowała fanów, że stosuje dietę, a także uprawia ćwiczenia. Zdradziła też wtedy swój trik na wyszczuplenie sylwetki. Okazuje się, że pomagały jej w tym gorset oraz buty na wysokim obcasie. Więcej zdjęć Agnieszki Włodarczyk znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: