Agata Rubik z córką w Berlinie. Odsłoniły brzuchy. "To jest nieprawdopodobne"

Agata Rubik wybrała się wraz ze starszą córką do Berlina. Na Instagramie relacjonuje, jak mija im tam czas. Naszą uwagę przykuły ich stylizacje. - Wyglądacie jak siostry - zachwycają się inni w komentarzach.

Agata Rubik od 14 lat tworzy z Piotrem Rubikiem szczęśliwe małżeństwo. Uwielbiają spędzać razem czas, czym chętnie chwalą się na Instagramie. Wystąpili nawet w programie "Power Couple", gdzie mogliśmy poznać kilka ich tajemnic. Wychowują wspólnie dwie córki, które określane są klonami mamy. Teraz starsza z nich, Helena, wybrała się z nią do Berlina. Ich wspólne zdjęcia są dowodem na to, że nastolatka odziedziczyła po Agacie Rubik geny.

'Googlebox. Przed Telewizorem'Big Boy schudł 170 kg. Tak zmienili się uczestnicy "Gogglebox"

Zobacz wideo Młodsza córka Rubików odziedziczyła talent po tacie

Agata Rubik z córką za granicą. Wyglądają jak siostry

Ze zdjęć, które na Instagramie publikuje Agata Rubik, możemy się dowiedzieć, że pogodę mają idealną. Świeci słońce, a one mogły zaszaleć nieco ze stylizacjami. Mama i córka wybrały zestawy złożone ze spodni i krótkich topów, odsłaniając przy tym brzuchy. Żona Piotra Rubika zaprezentowała więc figurę, o którą walczyła na początku roku. Zaczęła się wtedy odchudzać. Zmodyfikowała dietę, wprowadziła ruch. Efekty pojawiły się dość szybko, a ubywającymi kilogramami chwaliła się na Instagramie. Jak widać, do tej pory dba o sylwetkę, a jej umięśniony brzuch robi wrażenie.

Guten Tag! Poleciałyśmy we dwie z Helcią do Berlina i chyba bardzo dobrze nam to zrobiło - napisała szczęśliwa Rubik pod wspólnym zdjęciem.
 

Pod spodem internauci zostawili wiele miłych słów:

To jest nieprawdopodobne. Wyglądacie jak siostry.
Obie piękne. Super czas. Helenka jest po prostu cudna.
Niesamowite jak Helena zmienia się z małej dziewczynki w piękną kobietę.

Karolina Korwin PiotrowskaKorwin Piotrowska uderza w Jerzego S. "Zero litości". Nawiązała też do jego syna

Na ten ostatni komentarz odpowiedziała Agata Rubik. Napisała, że "to dopiero początek tych zmian". Więcej zdjęć Agaty Rubik i jej córek znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: