40-letnia sportsmenka bardzo chce zostać matką, ale jest jeden problem. Wciąż jest dziewicą

Lori LoLo Jones to utytułowana sportsmenka. Lekkoatletka obchodziła ostatnio 40. urodziny. Z tej okazji zamieściła na Instagramie poruszające wideo, w którym wyznała, że bardzo chciałaby zostać matką.

Lori LoLo Jones to amerykańska sportsmenka, która odnosi sukcesy zarówno w lekkoatletyce, jak i w bobsleju. Na swoim koncie ma wiele złotych medali. Mogłoby się wydawać, że biegaczka jest spełniona. Okazuje się jednak, że nie czuje się w pełni szczęśliwa. Niedawno opublikowała na Instagramie emocjonalne nagranie.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio ma problem z założeniem majtek. "To tak?"

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

40-letnia sportsmenka bardzo chce zostać matką, ale jest jeden problem. Wciąż jest dziewicą

Lori LoLo Jones niedawno skończyła 40 lat. W związku z okrągłą rocznicą urodzin zdecydowała się na szczere wyznanie. Sportsmenka zdradziła, że marzy o dziecku. Nie spotkała jednak jeszcze odpowiedniego mężczyzny. Postanowiła więc, że zamrozi jajeczka.

Jestem przerażona. 15 dni przed moimi 40. urodzinami nic nie przerażało mnie bardziej niż świadomość, że czas na założenie rodziny ucieka. Początkowo chciałam zamrozić jajeczka, kiedy byłam trzydziestolatką. Myślałam jednak, że spotkam swojego przyszłego męża i wszystko się ułoży. Cóż, minęło niemal dziesięć lat i tak się nie stało - napisała lekkoatletka.

Sportsmenka zaznaczyła, że chce rozpropagować wśród kobiet badanie płodności. Dodała, że problemy z zajściem w ciążę mogą mieć nawet dwudziestopięciolatki.

Chcę zachęcić kobiety do wcześniejszego sprawdzenia swojej płodności. Każda kobieta jest inna. Możesz mieć 35 lat owulować, jak dwudziestopięciolatka lub możesz mieć 25 lat i już tracić jajeczka w szybkim tempie - zaznaczyła.
 

Lori LoLo Jones nie ukrywa także swoich konserwatywnych poglądów. Kilka lat temu w programie HBO "Real Sports" lekkoatletka przyznała, że zamierza zachować dziewictwo do ślubu.

To najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam w życiu. Zachowanie dziewictwa do ślubu było trudniejsze niż przygotowanie do olimpiady, trudniejsze niż ukończenie studiów - stwierdziła.

Joanna KrupaKrupa gorzko o swoim małżeństwie: Jesteśmy bardzo daleko od określenia "idealna para"

Kilka lat później Jones przyznała, że to wyznanie jeszcze bardziej skomplikowało jej życie uczuciowe. Sportsmenka zdradziła, że mężczyźni nie chcieli już umawiać się z nią na randki. Lori nie traci jednak nadziei na założenie rodziny.

Więcej o: