Ewa Skibińska pokazała brzuch i dekolt. Kobieta-petarda

Ewa Skibińska w przyszłym roku będzie obchodzić 60. urodziny. I wygląda na to, że upływający czas jest jej sprzymierzeńcem. Ostatnio pokazała nagranie z przygotowań do wielkiego wyjścia i wyglądała świetnie.

Ewa Skibińska, znana szerszej publiczności przede wszystkim z roli Elżbiety w telenoweli "Na dobre i na złe", nie może aktualnie narzekać na brak interesujących propozycji zawodowych. Występuje na deskach stołecznego Teatru Powszechnego, zagrała w kilku spośród topowych polskich seriali ostatnich lat (m.in. "Ślepnąc od świateł" i "W głębi lasu"), a obecnie na wejście do kin oczekuje melodramat "Słoń" z jej udziałem.

Jennifer Lopez Heidi KlumMają 50 lat. Steczkowska, Lopez, Klum czerpią z życia

Zobacz wideo "Królowa" kolejnym polskim przebojem serialowym?

Ewa Skibińska pozuje przed lustrem

To właśnie pokaz premierowy filmu był dla aktorki okazją do zaprezentowania się po raz kolejny w bardzo kobiecej odsłonie. Ktokolwiek spodziewał się po gwieździe zachowawczego, nobliwego ubioru, był w błędzie.

Na tę okoliczność wybrała elegancką czarną kreację, która, zgodnie z obowiązującą tego lata modą, odsłania brzuch. Trend ten, jak widać, nie jest zarezerwowany jedynie dla nastolatek.

Ewa SkibińskaEwa Skibińska Instagram

Krótkie nagranie z przygotowań do premiery pojawiło się na instagramowym profilu Skibińskiej. 59-latka jest tam bardzo aktywna i wygląda na to, że dobrze wie, jak przyciągnąć tłumy wielbicieli.

Ewa SkibińskaEwa Skibińska wprawiła fanów w osłupienie. Wszystko przez dopasowane body

Gdy tylko opublikowała filmik nagrany przed lustrem, nie trzeba było długo czekać, by fani pospieszyli z lawiną komentarzy, w których nie szczędzili jej komplementów:

Wow, skąd taki brzuch?
Figura marzenie!
Petarda
Z wiekiem jest pani coraz piękniejsza - pisali jej.

A my się z nimi w zupełności zgadzamy. 

Zobacz też: Ewa Skibińska pochwaliła się klimatycznymi zdjęciami z sesji fotograficznej. W dopasowanym body wygląda przepięknie!

Więcej o: