Izabela Janachowska w letniej stylizacji. Top z kwiatem wyeksponował dekolt

Izabela Janachowska spędzała niedawny urlop na Majorce. Teraz pokazała nową stylizację z wyjazdu. Ciekawy top przykuwa uwagę, ale to spódniczka wpadła obserwatorom w oko.

Izabela Janachowska wypoczywała w drugiej połowie czerwca na Majorce. Gwiazda wraz z mężem i synem ukochała sobie to miejsce i często do niego wracają. Wcześnej relacjonowała rejs jachtem, eksponowała wyrzeźbione ciało w bikini, teraz pochwaliła się letnią stylizacją, która zachwyciła obserwatorów.

Zobacz wideo

Izabela Janachowska w letniej stylizacji. Kwiatowym topem eksponuje dekolt

Izabela Janachowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z internautami informacji na swój temat. Obecnie na jej profilu króluje temat wakacji i letnich stylizacji. Tancerka zapozowała na pięknym tle w czarnym stroju kąpielowym. Z górnej część kostiumu, który zdobi ogromny kwiat, zrobiła top, który pięknie eksponuje dekolt. Na dolną część stylizacji składa się natomiast panterkowa spódniczka, kapelusz panama i klapkami Hermes. 

Dobre czasy - napisała.
 

Pod postem Izabela Janachowska zebrała mnóstwo komplementów. Fankom wpadła w oko szczególnie spódniczka.

Super, bardzo ładna spódniczka.
Jak zawsze wow.
Prześlicznie.

Znamy sekret figury Izabeli Janachowskiej

Jakiś czas temu Izabela Janachowska opowiedziała, jak udało jej się szybko wrócić do formy sprzed ciąży. Okazuje się, że nie tylko dieta i ćwiczenia są ważne, ale warto również pamiętać o odpoczynku.

Nie stosowałam żadnej diety i ćwiczeń. Po prostu po porodzie błyskawicznie wróciłam do dawnej figury. Dopiero ostatnio moja dietetyczka zaproponowała, że rozpisze mi, co powinnam jeść, a czego unikać po porodzie. Na pewno pomaga mi też to, że się wysypiam - wyznała w rozmowie z magazynem "Party".

Jak wam się podoba stylizacja organizatorki ślubów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.