Jest modelką i zrobiła sobie 600 tatuaży. To nie koniec. Podczas operacji rozcięto jej język

26-letnia Amber Luke pokryła 98 proc. ciała tatuażami. Jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Na TikToku pochwaliła się efektem przemiany i pokazała, jak zmieniało się ciało w trakcie procesu "upiększania". Efekt finalny szokuje.

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Amber Luke pochodzi z Australii i jeszcze kilka lat temu wyglądała jak wiele rówieśniczek. Modelka nie akceptowała wówczas swojego wyglądu i postanowiła całkowicie się zmienić. Proces przemiany zaczęła w wieku 19 lat. Na początku był mocniejszy makijaż i kilka dodatkowych kolczyków. Potem zrobiła kilka tatuaży w dość nieoczywistych miejscach na ciele jak np. kolana. Proces tatuowania tak jej się spodobał, że na tym nie poprzestała i nieustannie dodawała kolejne. Aktualnie nie ma na jej skórze praktycznie żadnego miejsca, które byłoby niepokryte atramentem. Ale to nie wszystko, modelka zdecydowała się także na modyfikację ciała. 

Zobacz wideo Kim są Bebop and Bebe? Czy tiktokerkom grozi niebezpieczeństwo?

Alicia MccarvellUsłyszała, że wysportowany mąż jest z nią tylko dla pieniędzy. Dosadnie odpowiedziała

Amber Luke z Australii pokryła 98 proc. powierzchni ciała tatuażami

Proces tatuowania rozpoczął się u Amber Luke siedem lat temu i od tego czasu tatuaże pokryły większość jej skóry. Czoło i twarz modelki także pokryte są atramentem. Dlaczego zdecydowała się na ich tak dużą liczę? Jak sama twierdzi, chciała poczuć się wyjątkowo i to właśnie pozwoliło jej wyróżnić się z tłumu. Zrobiła także kontrowersyjny tatuaż gałek ocznych, wpuszczając w nie turkusowy barwnik.

Na tatuażach nie poprzestała. Zdecydowała się także poddać swoje ciało modyfikacjom. Wykonała specjalną operację, w trakcie której rozcięto jej język. Jak na tak ogromną zmianę reagują ludzie? W komentarzach na TikToku przeważają głosy aprobaty. Sama Amber uważa, że dopiero teraz naprawdę pokochała siebie i czuje się szczęśliwa. 

Byłbym dumny, mając taką osobę w rodzinie. Jesteś bardzo kreatywna i wyjątkowa. 
Życie jest krótkie, więc żyj po swojemu. 
Wyglądasz jak postać z kreskówki - czytamy w komentarzach pod filmikami na TikToku.

Julia WieniawaJulii Wieniawie usunęli nagranie, jak tańczy. Nie kryje oburzenia

tekst

tekst

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Włamanie do domu znanego tiktokera. "Dopiero po chwili zorientowałem się, że ktoś wszedł do tego pomieszczenia"

Zobacz wideo Kim są Bebop and Bebe? Czy tiktokerkom grozi niebezpieczeństwo?
Więcej o: