Michał i Pola Wiśniewscy na Malcie. Muzyk nagrał żonę, jak maszeruje deptakiem. Robił zbliżenia...

Michał Wiśniewski spakował walizki i poleciał na Maltę. Na wczasach wypoczywa z żoną Polą. Małżonkowie skrupulatnie relacjonują podróż w mediach społecznościowych. Na ostatnim nagraniu mogliśmy podziwiać nienaganną figurę Wiśniewskiej.

Więcej newsów na temat Michała Wiśniewskiego znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Michał Wiśniewski od ponad dwóch lat jest szczęśliwym mężem Poli. Wokalista "Ich Troje" już po raz piąty złożył przysięgę małżeńską i wygląda na to, że na razie nie planuje szóstego małżeństwa. Życie Wiśniewskiego u boku nowej partnerki wygląda bajkowo. Muzyk dba, by do mediów społecznościowych trafiły najaktualniejsze urywki szczęśliwych chwil. Ostatnio zabrał swoich widzów na Maltę.

Zobacz wideo Mandaryna o recitalu Dody i Michale Wiśniewskim jako mężu

Michał Wiśniewski spędza wakacje u boku żony. Na nagraniach widzimy, że bawią się doskonale

Wiśniewscy skrupulatnie relacjonują swój urlop spędzany na pięknej wyspie. Do sieci trafiły już nagrania z romantycznego rejsu łódką. Nie brakuje również wspólnych ujęć, na których para obejmuje się i całuje. W pewnym momencie muzyk poszedł o krok dalej i postanowił pokazać żonę w całej okazałości.

 

Film, na którym Pola przemierza chodnik w majtkach od stroju kąpielowego i koszulce z nazwiskiem męża, trafił na instagramową relację muzyka. Sądząc po ruchach kamery i przybliżeniach, Michał jest zachwycony formą ukochanej.

Pola WiśniewskaPola Wiśniewska Instagram, @m_wisniewski1972

Kim jest Pola Wiśniewska? Michał poznał ją przez aplikację randkową

Michał Wiśniewski poznał swoją piątą żonę przez Internet. Para szybko zamieszkała ze sobą, a już w marcu 2020 roku, zaledwie rok po rozstaniu muzyka z Dominiką Tajner, byli małżeństwem. Wiśniewscy wspólnie wychowują syna Falco Amadeusa. Ponadto Pola ma czworo dzieci z poprzedniego związku, o licznym potomstwie Michała nie wspominając. Pasją Poli jest fotografia.

Więcej zdjęć Michała i Poli Wiśniewskich znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: