Izabela Janachowska urządziła synowi kosmiczne urodziny. Spójrzcie na te słodkości! Na bogato

Izabela Janachowska niedawno celebrowała trzecie urodziny ukochanego syna. Z tej okazji wyprawiła mu przyjęcie. Tematem przewodnim był kosmos.

Więcej na temat Izabeli Janachowskiej przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Izabela Janachowska jest mamą trzyletniego Christophera. Gwiazda nie ukrywa, że dziecko przewartościowało jej życie i stało się oczkiem w głowie rodziców. Z okazji urodzin, Janachowska i Jabłoński zorganizowali synowi wspaniałe przyjęcie. Był tłum gości i piękny tort.

Zobacz wideo Janachowska w sukience idealnej na wesele

Izabela Janachowska pokazała, jak bawiła się na urodzinach syna. Impreza była tematyczna

Motywem przewodnim imprezy był kosmos. Tancerka na kilku nagraniach pozowała w hełmie ufoludka. Nie zabrakło gadżetów, takich jak statek kosmiczny czy rakiety. Do tematyki przyjęcia nawiązywał również bufet. Makaroniki i inne słodkości ozdobione były gwiezdnym motywem.

Syn Izabeli JanachowskiejSyn Izabeli Janachowskiej Instagram, @izabelajanachowska

Na urodzinach Christophera nie zabrakło również animatorki. Dzieci mogły poprosić o namalowanie na twarzy zabawnego rysunku. Syn Janachowskiej na kilka godzin zamienił się w uroczego psa rasy dalmatyńczyk.

Izabela Janachowska zabrała syna na egzotyczne wakacje. Tak świętowała jego trzecie urodziny

Przypomnijmy, że trzecie urodziny syna rodzina Janachowskiej świętuje już niemal trzeci tydzień. W pierwszej połowie maja gwiazda zabrała męża i Christophera na egzotyczne wakacje. Wtedy też wyznała, jak bardzo ważna jest dla niej więź z dzieckiem.

 
Dokładnie trzy lata temu ten najsłodszy na świecie, mądry i wrażliwy mężczyzna zupełnie odmienił nasze życie. Zapewnia nam mnóstwo przygód, dostarcza masę radości i pozwala odkrywać na nowo świat! Synku bądź zdrowy, szczęśliwy i z odwagą sięgaj po wszystko, o czym marzysz. Jestem dumna, że jestem twoją mamą - napisała gwiazda w instagramowym poście.

Małemu Christopherowi życzymy wszystkiego najlepszego! Więcej zdjęć zobaczycie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.