Izabela Janachowska znów w Dubaju. Nie poinformowała Bohosiewicz. "Było mówić". Tancerka szybko zareagowała

Izabela Janachowska majówkę spędza w słonecznym Dubaju. Celebrytka na Instagramie aktywnie relacjonuje bajeczną wyprawę.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Majówkę wielu z nas chce wykorzystać w stu procentach, by złapać oddech od codziennej rutyny i obowiązków. Niektórzy mają tyle szczęścia, że wyjeżdżają w tym czasie na upragnione wakacje. Izabela Janachowska jako cel podróży obrała ponownie Dubaj. W mediach społecznościowych skrzętnie relacjonuje wyprawę.

Zobacz wideo Izabela Janachowska o pracy w „Tańcu z Gwiazdami"

Izabela Janachowska wyjechała na majówkę do Dubaju

Izabela Janachowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją aż 250 tys. użytkowników. Celebrytka chętnie chwali się bajecznymi podróżami, których liczba przyprawia o zawrot głowy. Niedawno pokazywała zdjęcia z Paryża, do którego pojechała wraz z mężem, by uczcić jego urodziny. Teraz cieszy się słońcem w Dubaju. W sobotę na InstaStories zrelacjonowała wizytę w restauracji serwującej potrawy kuchni japońskiej. W niedzielę natomiast pokazała, jak wypoczywa na plaży i korzysta z pięknej pogody. 

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska instagram.com/ izabelajanachowska

Celebrytka udostępniła również serię kilku zdjęć z tego niezwykłego miasta.

Majóweczka na horyzoncie.
 

Pod postem pojawił się komentarz Mai Bohosiewicz, która od dłuższego czasu mieszka w Dubaju. 

Oh! Było mówić, że jesteście - upomniała się o spotkanie aktorka.

Izabela zwróciła uwagę na słowa koleżanki i odpowiedziała, że w prywatnej korespondencji czeka na nią wiadomość.

Jesteśmy. Napisałam teraz na priv.

Na zamieszczonych fotografiach Janachowska prezentuje się w brązowym topie i dopasowanej kolorystycznie spódnicy. Gwiazda założyła modne klapki na obcasie. Stylizację uzupełniły okazałej wielkości kolczyki i złoty zegarek. W oczy rzuca się również torebka Channel, która kosztuje ok. 14 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że Izabela Janachowska majówkę spędza w iście królewskim stylu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.