Marcin Łopucki ostro o Karolinie Korwin Piotrowskiej. "Człowiek-potwór. Czyste zło". Wtóruje mu Skrzynecka

Marcin Łopucki odniósł się do mającej się wkrótce ukazać książki Karoliny Korwin Piotrowskiej. Kilka słów od siebie dodała również jego żona, Katarzyna Skrzynecka. Nie oszczędzali dziennikarki.

Więcej na ten temat przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka wielokrotnie byli na celowniku Karoliny Korwin Piotrowskiej. Dziennikarka, przed debiutem literackim, w wywiadzie dla "Party" powiedziała, że była prowadząca programu "Taniec z Gwiazdami" obecnie niewiele znaczy w rodzimym show-biznesie. Teraz gwiazda "Magla towarzyskiego" promuje kolejne wydawnictwo. W jej publikacji przeczytamy o aferach związanych z mobbingiem i molestowaniem w szkołach filmowych i teatralnych.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Marcin Łopucki w gorzkich słowach o Korwin Piotrowskiej

Książka zdążyła już wywołać ogromne kontrowersje. Na jej temat wypowiedziały się takie osoby, jak Monika Janowska, czy Aneta Kręglicka. Niedawno głos zabrał również Marcin Łopucki. Mąż Skrzyneckiej nie przebierał w słowach, a Korwin Piotrowską nazwał potworem.

Niewiarygodne, że człowiek-potwór bez jakiejkolwiek moralności niszczący moją żonę, rodzinę, dzieci, teraz wymyślił nowy sposób na zarabianie pieniędzy. Straszne, przerażające. Czyste zło! - grzmiał Łopucki na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka o Korwin Piotrowskiej. "To jakiś niesmaczny żart i kpina"

Swoje zdanie na temat kolejnej publikacji autorstwa Korwin Piotrowskiej wyraziła również Skrzynecka. W komentarzach pod wpisem Moniki Janowskiej znajdziemy emocjonalny wpis aktorki.

BRAWO MONIKA! Zgadzam się z tobą w 100 procentach. Mam nadzieję, że wzmianki o tym, jakoby pani Karolina Korwin Piotrowska miała zostać twarzą kampanii przeciw hejtowi...to jakiś niesmaczny żart i kpina. Ktoś, kto przez długie lata żył z hejtu, nawoływał telewidzów i czytelników do nienawiści i zarabiał pieniądze na publicznym znieważaniu, opluwaniu ,wyszydzaniu, obrażaniu i upodlaniu ludzi, z wyjątkową zajadłością przelewając swą patologiczną nienawiść do ludzi, jak widać upada jeszcze niżej.... Choć niżej już ciężko - czytamy.

Zgadzacie się z Katarzyną Skrzynecką i jej mężem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.