Izabela Janachowska pozuje, zakrywając brzuch. Fani podejrzewają ciążę. Tancerka skomentowała spekulacje

Izabela Janachowska oraz Krzysztof Jabłoński otrzymali nagrodę w plebiscycie Srebrne Jabłka "Pani". Podczas pozowania do zdjęć doszło do gestu sugerującego ciążę tancerki. Fani bez skrupułów spytali, czy ta spodziewa się kolejnego dziecka. Padła odpowiedź.

Więcej o prywatnym życiu gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Izabela Janachowska i kłopoty w małżeństwie? „Kiedyś krzyczałam"

Izabela Janachowska rozpoznawalność zyskała dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". Przez wiele edycji towarzyszyła w programie polskim gwiazdom jako profesjonalna tancerka. Jej towarzyszami do zdobycia kryształowej kuli byli m.in. Radosław Majdan, Zbigniew Urbański czy Przemysław Saleta. Wśród poznanych przez program ludzi trafiła na Krzysztofa Jabłońskiego. Zakochana postanowiła poślubić milionera, a owocem ich miłości jest dwuletni syn. Teraz przy okazji uhonorowania ich związku, fani zaczęli snuć domysły o kolejnej ciąży. Gwiazda krótko, lecz szczerze odpowiedziała. 

Księżna Charlene, książę AlbertKsiężna Charlene z Monako od dawna nie pokazuje się publicznie. Pałac komentuje

Izabela Janachowska komentuje spekulacje o ciąży. Wszystko przez wymowny gest męża

Jak co roku magazyn "Pani" organizuje plebiscyt na parę roku. Fani poprzez SMSy wybierają ulubioną historię miłosną opisywaną w czasopiśmie. Zwycięzcy otrzymują symboliczne srebrne jabłko. W bieżącym roku na podium stanęli Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński. Choć nie zdobyli pierwszego miejsca, postanowili pochwalić się wyróżnieniem. Na Instagramie prezenterki pojawiło się zdjęcia w uścisku z ukochanym.

Kochani jesteśmy bardzo szczęśliwi i chcielibyśmy Wam podziękować, bo dzięki Waszym głosom w Plebiscycie na Srebrne Jabłka zdobyliśmy wspaniałe trzecie miejsce. Do Jabłońskich to jabłko pasuje idealnie. Gratulujemy zwycięzcom Jerzemu i Barbarze Stuhr oraz Maciejowi Stuhrowi i Katarzynie Błażejewskiej, którzy znaleźli się na drugim miejscu - czytamy pod postem.
 

Wśród wielu gratulacji pojawiły się również pytania o ciążę.

Myślałam, że ogłosisz że jesteś w ciąży - stwierdziła fanka.
Tak patrzę.... patrzę....Pani chyba jest w ciąży? - bezpośrednio spytała internautka.

Doda podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021Doda wyszła ze swojej strefy komfortu. Opłaciło się [PLOTEK EXCLUSIVE]

W celu ukrócenia domysłów, Izabela Janachowska postanowiła odpowiedzieć.

Nieee… przytyłam.

Krótka, lecz dosadna i szczera odpowiedź rozwiała wszelkie wątpliwości. W sposób humorystyczny poradziła sobie z wszelkimi plotkami na temat kolejnego dziecka.

Więcej o: