Sylwia Graff planuje operację plastyczną. Gwiazda "Żon Miami" powiększy biust. "To nie powód do wstydu, wręcz odwrotnie"

Sylwia Graff postanowiła poddać się operacji plastycznej. Gwiazda programu "Żony Miami" wyznała, że chciałaby powiększyć biust. Dodała, że w USA tego typu zabiegi są na porządku dziennym.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwia Graff jest majętną osobą. Gwiazda telewizyjnego show "Żony Miami" może pochwalić się własnym samolotem i jachtem. Fani programu mogę podziwiać też jej piękny dom z ogromną garderobą, która jest wypełniona ubraniami od najbardziej znanych projektantów mody. W ostatnim odcinku przyznała natomiast, że chciałaby poprawić figurę. Gwiazda zdecydowała się porozmawiać z chirurgiem na temat powiększenia piersi.

Zobacz wideo Sylwia Bomba mówi o operacjach plastycznych

Sylwia Graff"Żony Miami". Sylwia Graff chwali się, że jest na okładce "Harper's Bazaar" i popełnia gafę

Sylwia Graff zdecydowała się powiększyć biust 

Sylwia Graff wybrała się do doktora Leonarda Hochsteina. Według niej, to najlepszy chirurg plastyczny w Miami. Gwiazda codziennie poświęca dużo czasu na treningi i pielęgnację ciała, dzięki czemu może pochwalić się wysportowaną sylwetką. Jednak, jak sama mówi, jej ciało nie musi być w 100 proc. naturalne. Dodaje, że operacje plastyczne w USA są czymś zwyczajnym. 

Operacje plastyczne w Stanach Zjednoczonych są na porządku dziennym. Nie jest to powód do wstydu, wręcz odwrotnie. Nikt się z tym nie ukrywa, u nas to jest jak mycie zębów, więc jak coś komuś przeszkadza, to sobie to robi. To jest tak normalne, jak pójście na zakupy spożywcze.

Zobacz też: "Żony Miami". Sylwia Graff chwali się, że jest na okładce "Harper's Bazaar" i popełnia gafę. "Nawet nie nauczą się tego angielskiego"

Sylwia Graff nie miała również problemu z wyjawieniem, ile operacja powiększenia piersi będzie ją kosztować. Zapłaci na nią około 7800 dolarów, czyli 32 tys. zł. Gwiazda podkreśliła, że koszt operacji plastycznych można rozłożyć na raty, dzięki czemu mogą sobie na nie pozwolić mniej zamożne Amerykanki.  

Hugh Hefner i Crystal HefnerCrystal Hefner pozbyła się wszelkich implantów z ciała i skasowała stare zdjęcia. "Oto prawdziwa ja"

Więcej o: