"Żony Miami". Poznajcie luksusowe życie bohaterek nowego reality-show. Ich codzienność to prawdziwy American dream

Bohaterki nowego programu "Żony Miami" łączy kilka rzeczy. Są piękne, bogate i doskonale wiedzą, jak korzystać z życia. Poznajcie pięć niezwykłych kobiet, które pod gorącym słońcem Florydy spełniają amerykański sen.

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Pierwszy odcinek programu "Żony Miami" ukazał się w poniedziałek 6 grudnia na player.pl. W nowym reality-show widzowie będą mieli okazje poznać bliżej historie pięciu kobiet mieszkających w jednym z najbardziej luksusowych miejsc na ziemi, czyli Miami. Kim są i czym się zajmują? Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące Anety, Eli, Karoliny, Ewy i Sylwii.

Uwierzylibyście, że pierwszy odcinek 'Beverly Hills 90210' amerykańska telewizja FOX wyemitowała równo 27 lat temu? Kiedy spojrzy się na ich twarze teraz i wtedy, widać, jak bardzo się zmienili. Sami się przekonajcie!"Beverly Hills, 90210". Zagrali w serialu i z dnia na dzień stali się gwiazdami. Ale ich życia nie były łatwe

Zobacz wideo Iwona Burnat i Reggie Benjamin o "Ameryce Express": "Tragedia, to nie były wakacje"

"Żony Miami". Królowa szalonych imprez Aneta Glam-Krup

Aneta jest znana z tego, że uwielbia szalone imprezy i kocha koty. Od dziewięciu lat jest żoną jednego z najbogatszych mieszkańców Miami. Razem mieszkają w luksusowej willi, w której organizowane są znane w całym mieście niesamowite przyjęcia.

Jestem najbardziej znana w Miami z organizowania wielkich przyjęć. Muszą być piękni ludzie i muszą być pięknie ubrani. Dużo alkoholu, bardzo dużo szampana. Nie podajemy wody - zdradziła.

Bohaterka nowego realty-show marzy, aby w przyszłości otworzyć schronisko dla porzuconych i niechcianych kotów. Oprócz tego Aneta kocha modę i ma słabość do ekstrawaganckich dodatków.

'Żony Miami''Żony Miami' Screen: Instagram/@zonymiami

"Żony Miami". Piękna, ale wiecznie spóźniona Sylwia Graff

Bez pamięci zakochana w pięcioletnim synku Sylwia Graff jest prawdziwą kobietą sukcesu. Pracuje jako prawniczka, a do tego jest szefową fundacji pomagającej samotnym matkom. Oczywiście uwielbia luksusowe życie i bardzo drogie samochody. Wolny czas najchętniej spędza na jachcie, podróżując po świecie lub grając w golfa.

Sylwia jest członkinią klubu Fisher Island - najdroższej i ekskluzywnej wyspy w Miami. Dzięki temu ma najświeższe informacje na temat życia towarzyskiego. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, uwielbia błyszczeć w towarzystwie i świetnie wyglądać. Dlatego jest wiecznie spóźniona. Sylwia jednak nie ubolewa nad tym, ponieważ wyznaje zasadę: "lepiej przyjechać spóźnionym, niż brzydkim".

'Żony Miami''Żony Miami' Screen: Instagram/@zonymiami

"Żony Miami". Bizneswoman Ela Pruszyńska

Ela urodziła się w Chicago, ale przez wiele lat w związku z obowiązkami zawodowymi podróżowała po świecie. Mieszkała na trzech kontynentach, w ośmiu miastach. Przed laty na stałe osiadła w Miami, przeprowadzając się z Sao Paulo w Brazylii.

Wielka miłość do mody sprawiła, że Ela stworzyła własną markę odzieżową "Kaftans by Ela". Inspiracją jednej z jej kolekcji było piękno kobiet i wyprawy na Bliski Wschód, do Afryki Północnej oraz do Saint Tropez. Jako prawdziwa kobieta sukcesu nie spoczywa na laurach i nie poprzestaje na jednej firmie. Obecnie rozwija również salon piękności "The Powder Room". Prywatnie jest mamą trójki nastolatków i od niedawna singielką. Jak sama przyznała, wciąż czeka na prawdziwą miłość.

'Żony Miami''Żony Miami' Screen: Instagram/@zonymiami

"Żony Miami". Perfekcyjna pani domu Ewa Sama

Królestwem Ewy jest kuchnia. Kocha gotować i przyrządzać zdrowe posiłki dla synów oraz męża. Posiada grono wiernych przyjaciółek, ponieważ wierzy w solidarność kobiet. To kolejna bizneswoman w gronie bohaterek nowego programu. Ewa obecnie wprowadza na rynek markę oferującą kosmetyki i suplementy. W wolny czasie angażuje się w akcje charytatywne. Była wolontariuszką w Fundacji Szpitala w Nowym Jorku.

'Żony Miami''Żony Miami' Screen: Instagram/@zonymiami

"Żony Miami". Perfekcjonistka Karolina Antoniades

Karolina pracuje jako stylistka i fotograf. Jest również influencerką, a od niedawna tworzy linię organicznych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Lubi stawiać przed sobą nowe wyzwania, żadnej pracy się nie boi, a perfekcjonizm to jej drugie imię. Prywatnie związana jest z greckim przedsiębiorcą w branży finansowej, wspólnie wychowują córkę o imieniu Athena. Karolina jest również miłośniczką zdrowego stylu życia i podobnie jak Ewa wierzy w kobiecą solidarność.

'Żony Miami''Żony Miami' Screen: Instagram/@zonymiami

Więcej o: