"Pytanie na śniadanie". Widzowie byli świadkami romantycznej sceny. Kobietę dosłownie zamurowało

Takiego obrotu spraw zapewne nie spodziewali się fani programu "Pytanie na śniadanie". Na oczach widzów wydarzyła się sytuacja przypominająca scenę, której nie powstydziliby się najlepsi twórcy komedii romantycznych.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

W środę 19 grudnia Adam Kokoszka i Kamila Afeltowicz gościli w śniadaniowym programie telewizyjnej Dwójki, by podzielić się z widzami pomysłami na nietypowe i zaskakujące randki. Para opowiadała o tym, jakie są ich ulubione sposoby na wspólne spędzenia czasu. Przy okazji podzielili się kilkoma wskazówkami na romantyczne spotkanie we dwoje i pochwalili się, że często lubią się wzajemnie zaskakiwać. W pewnej chwili doszło sytuacji, która wszystkich wprawiła w osłupienie i udowodniła, że deklaracje zakochanych nie są tylko pustymi słowami.

Elizabeth Duda"Europa da się lubić" przyniosła im sławę. Co robią i jak wyglądają gwiazdy show?

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o zwolnieniach w "Pytaniu na Śniadanie"

Kamila Afeltowicz była zaskoczona tym, co przygotował dla niej ukochany

Niezwykle romantyczna scena rozegrała się pod koniec rozmowy. Adam i Kamila przeszli do dalszej części studia przystrojonej efektownie balonami w kształcie serca, zapalonymi świecami i płatkami róż. Mężczyzna niespodziewanie wyjął pierścionek zaręczynowy z kieszeni marynarki i klękając przed ukochaną, poprosił ją o rękę.

Jego partnerka nie kryła wzruszenia i ogromnego zaskoczenia. Do samego końca była przekonana, że niezwykła aranżacja studia służy wyłącznie potrzebom omawianego na antenie programu. Oczywiście Kamila zgodziła się przyjąć oświadczyny Adama. Niedługo po tym zaskakującym wydarzeniu redakcja "Pytania na śniadanie" pochwaliła się zdjęciem szczęśliwych narzeczonych, życząc im wszystkiego najlepszego.

 

Na instagramowych profilach pary możemy zobaczyć, że oboje chcieliby rozwinąć karierę w show-biznesie. Kamila Afeltowicz związana jest ze światem filmu, a Adam Kokoszka próbuje sił w modelingu. Być może udział w programie będzie dla nich kolejnym krokiem w kierunku sławy.  

 
 
Więcej o: