"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar wyczekuje do porodu. Pokazała zdjęcie ze szpitala. "Każda minuta to wieczność"

Joanna Lazar kilka miesięcy temu poinformowała, że jest w ciąży. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już wybrała imię dla córki. Poinformowała fanów, że jest już w szpitalu. Lada moment rozpocznie się poród.

Więcej ciekawych newsów przeczytasz na Gazeta.pl

Joanna Lazar wzięła udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", gdzie od razu zyskała sympatię fanów. W programie eksperci połączyli ją z Adamem, który nie szczędził szpileczek na temat wieku żony. W finale zażądał rozwodu, nie podając powodu.

Zobacz wideo Joanna Opozda przez ciążę wycofała się z życia zawodowego. "Musiałam zrezygnować z wielu fajnych projektów"

Po programie Adam znalazł szczęście u boku tajemniczej blondynki, z którą doczekał się dziecka. Joasia również odnalazła drugą połówkę, jednak przez dłuższy czas nie pokazywała ukochanego w mediach społecznościowych. Ostatnio zaczęła się przekonywać do dzielenia się codziennością.

Joanna Lazar, podobnie do swojego partnera z programu, niebawem powita na świecie pierwsze dziecko. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wchodzi w coraz częstsze interakcje z fanami. Przez cały okres ciąży chętnie pokazywała brzuszek oraz relacjonowała wizyty u ginekologa. Wygląda na to, że poród jest już coraz bliżej. 

Joanna Lazar pokazała zdjęcie z porodówki

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w czwartek opublikowała InstaStories, na które wyczekiwali fani. Joanna Lazar poinformowała, że już jest w szpitalu i czeka na poród. Każda minuta się dłuży, ale już lada moment będzie mogła się cieszyć pierwszym dzieckiem.

Każda minuta to wieczność - napisała Joanna Lazar na InstaStories z porodówki.

Joanna Lazar pochwaliła się zdjęciem z porodówkiJoanna Lazar pochwaliła się zdjęciem z porodówki Instagram @asia_lazar33

Wiemy, jak będzie się nazywać córka Joanny Lazar

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem zobaczymy pierwsze zdjęcie pierworodnej. Joanna Lazar już wybrała imię dla swojej córeczki, która będzie nazywać się Zosia. Życzymy dużo zdrowia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.