Fusialka z Ekipy Friza ogłosiła ważną wiadomość. Youtuberka ruszyła z nowym projektem

Fusialka spełniła jedno z największych marzeń. Członkini Ekipy Friza założyła własną markę odzieżową.

Więcej informacji na temat członków Ekipy Friza przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Kasia Bożek znana internautom jako Fusialka w najnowszym filmie ogłosiła wiadomość, która z pewnością ucieszyła wszystkich jej fanów. Projekt, nad który pracowała od kilku miesięcy, nareszcie ujrzał światło dzienne. W sieci dostępne się ubrania i dodatki sygnowane logiem jednej z najpopularniejszych youtuberek w Polsce.

Sypialnie gwiazdAnna Bardowska pokazała sypialnię. Łóżko eleganckie, podobne ma Rozenek

Zobacz wideo Wujek Łuki i Fusialka kupili Camaro. Influencerka podziękowała za gratulacje

Fusialka z Ekipy Friza ruszyła z marką odzieżową

W środę 15 grudnia na kanale Fusialki pojawił się film, w którym youtuberka poinformowała widzów, że otworzyła własny sklep. Członkini Ekipy Friza starała się do samego końca pozostawić fanów w niepewności i nie zdradzała zbyt wielu szczegółów na temat nowego projektu.

Marka o nazwie "Indeste" obejmuje zarówno ubrania, jak i dodatki. Na razie w sklepie dostępnych jest kilka produktów, ale z pewnością w przyszłości asortyment będzie się powiększał. Fusialka wyznała, że jest niezwykle podekscytowana, że nareszcie udało jej się spełnić marzenie o własnej marce odzieżowej.

Pół roku pracy mojej i osób, które mi bardzo pomogły - I JEST! Mój własny sklep! Dużo emocji dziś, opowiem wam więcej jak już wszystko ze mnie zejdzie - napisała na Instagramie.
 

Youtuberka zebrała mnóstwo pozytywnych słów zarówno od najbliższych jej osób, jak i od fanów. W komentarzach na YouTubie widzowie gratulowali stworzenia marki odzieżowej.

Świetny sklep! Widać, że wszystko dopracowane. Przepiękne produkty, na pewno coś kupię!
Gratulacje, już nie mogę się doczekać, piękne ubrania - napisali fani.

Na Instagramie Kasia pochwaliła się również, jakie prezenty otrzymała od najbliższych z okazji otwarcia sklepu. W pokoju Fusialki znalazło się mnóstwo kwiatów i balonów. 

FusialkaFusialka Screen: Instagram/@fusialka

Zainteresowanie produktami Fusialki było tak duże, że kilka godzin po premierze, strona internetowa przestała działać ze względu na przeciążenie serwerów. Wszystko zostało jednak szybko naprawione i fani ponownie bez żadnych problemów mogą robić zakupy. 

WersowWersow wypuściła solowy utwór. Niektórym przypomina inną piosenkę

Więcej o: