Ola Szwed zajechała pod dom z "Rodziny zastępczej". Tak dziś wygląda. Jej serialowa siostra komentuje. "Wpadaj na herbatkę"

Aleksandra Szwed na Instagramie opublikowała zdjęcie, które ucieszy każdego widza "Rodziny zastępczej". Dom, który zamieszkiwany był niegdyś przez małżeństwo Kwiatkowskich i ich dzieci, niewiele się zmienił.

Więcej o polskich serialach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Niebawem minie 12 lat od momentu wyemitowania ostatniego odcinka uwielbianego przez Polaków serialu "Rodzina zastępcza". Karierę w produkcji zaczynały takie gwiazdy, jak Adam Zdrójkowski, Aleksandra Szwed czy Wiktoria Gąsiewska. Część obsady odeszła na przestrzeni dziesięciu lat, podczas których kręcony był serial, serialowa Eliza była jednak z rodziną do samego końca. Niedawno gwiazda opublikowała na Instagramie sentymentalne zdjęcie posiadłości Kwiatkowskich. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Gąsiewską. "Śniadania są jej konikiem"

Aleksandra Szwed pozuje na tle domu Kwiatkowskich z "Rodziny Zastępczej". "Dalej wygląda tak samo!"

Aleksandra Szwed, jak sama wyznała, na pamiętną ulicę trafiła zupełnie przez przypadek, kiedy chciała ominąć zakorkowane centrum Warszawy. Postanowiła uwiecznić tę chwilę na Instagramie, a w opisie do zdjęcia oznaczyła aktorów, którzy towarzyszyli jej na planie "Rodziny zastępczej". Pojawiły się również komentarze od serialowych sióstr Szwed.

 
Niesamowite, że dalej wygląda tak samo! - skomentowała Misheel Jargalsaikhan.
Halo siostro! Wpadaj na herbatkę następnym razem! Dziwnym trafem mieszkam niedaleko! - wtórowała jej Wiktoria Gąsiewska.

"Rodzina zastępcza". Co się dzieje teraz z domem, w którym kręcony był serial? Scenografka komentuje

Dom wygląda niemal tak samo, jak kilkanaście lat temu. Budynek przy Frezji 15, na tle którego Szwed zrobiła zdjęcie, jest obecnie zamieszkiwany przez osoby prywatne. Jak zdradził członek produkcji, dom Kwiatkowskich został zakupiony przez rodzinę, która uwielbiała kultowy serial.

Po zakończeniu zdjęć oba budynki zostały wystawione na sprzedaż. Pierwszy sprzedał się dom Kwiatkowskich i wprowadziła się tam rodzina z dziećmi i psem, bardzo podobna do serialowej. Oni byli miłośnikami „Rodziny zastępczej" i bardzo chcieli zamieszkać w tym domu, mimo że jest bardzo specyficzny. To naprawdę było ich marzenie - zdradziła scenografka Ineza Bodył-Plaskota w rozmowie z portale Noizz.pl

Pamiętacie jeszcze "Rodzinę zastępczą"?

Więcej o: