"Top Model". Pokazano zdjęcie finałowej trójki na Malediwach. Internauci dostrzegli podobieństwo: Jak syrenki z serialu H2O

W mediach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie finalistek programu "Top Model". Internauci są zachwyceni i porównują dziewczyny do bohaterek popularnego serialu dla młodzieży.

Więcej artykułów na temat uczestników programu "Top Model" przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Niedawno zakończyła się jubileuszowa edycja "Top Model". Walka o pierwsze miejsce była niezwykle wyrównana. Do wielkiego finału dotarły trzy niesamowite kobiety, jednak zwyciężczynią okazała się 20-letnia Dominika Wysocka. Twórcy programu postanowili raz jeszcze przypomnieć internautom piękne uczestniczki. Fotografia, która została opublikowana na Instagramie z ich pobytu na Malediwach, wywołała falę pozytywnych komentarzy.

'Świat według Bundych'"Świata według Bundych". Sagal zrezygnowała z rudych włosów, Applegate jest chora

Zobacz wideo Zaręczyny za kulisami "Top Model"

"Top Model". Finalistki wyglądają jak syrenki z serialu H2O

W trakcie trwania programu Dominika, Julia i Nicole poleciały na Malediwy, aby wykonać sesję zdjęciową dla magazynu "Glamour". Jak same przyznały, było to dla niesamowite przeżycie i wspaniała przygoda.

W pięknych okolicznościach przyrody zostało również wykonane zdjęcie całej trójki, które niedawno ujrzało światło dzienne. Uśmiechnięte dziewczyny pozują na tle turkusowej wody i białego piasku. Fani programu od razu zauważyli podobieństwo do bohaterek serialu dla młodzieży o nazwie "H2O, wystarczy kropla".

Podobne do syrenki z serialu H2O.
Wyglądacie pięknie! Syrenki.
Widzę, że każdy miał to samo pierwsze wrażenie.  Jak syrenki z serialu H2O - napisali internauci.

'H2O''H2O' Screen: Instagram

'Top Model''Top Model' Screen: Instagram/@topmodelpolskatvn

"H2O, wystarczy kropla". Kultowy serial dla młodzieży

Serial o przygodach trzech nastolatek był bardzo popularny w latach 2006-2010. Opowiadał historię dziewczyn, które przypadkowo uległy dziwnej metamorfozie. Wystarczyło, że spadła na nie kropla wody i zamieniały się w syrenki. Losy bohaterek zostały podzielone na trzy sezony. W 2016 roku powstała nowsza wersja. Wszystkie odcinki dostępne są na Netfliksie.

Więcej o: