Cleo pokazała się w ciemnych kosmykach. Fani: Cleośka bez blondu to jak święta bez pierogów

Cleo zastanawia się nad zmianą wizerunku? Wszystko na to wskazuje, ponieważ zadała fanom bardzo "poważne" pytanie na temat koloru włosów. Pokazała się w zupełnie innej wersji i prosi o radę.

Więcej newsów o życiu prywatnym gwiazd znajdziecie na gazeta.pl.

Premiera filmu 'W jak morderstwo'Przedpremiera "W jak morderstwo". Romantyczna Uroczysta premiera filmu "W jak morderstwo". Córka Grabowskiego jak rajski ptak-Herbich i córka Grabowskiego

Długi, gładko zaczesany, blond kucyk to znak rozpoznawczy Cleo, z którego wokalistka bardzo rzadko rezygnuje. Podczas niemal każdego występu z dumą prezentuje jasne włosy. Niekiedy, w warunkach domowych, zdarza jej się rozpuścić delikatnie kosmyki, zrobić sobie wtedy zdjęcie i wrzucić je do sieci, czym wzbudza ogromne zainteresowanie. 

Nie inaczej było i tym razem, kiedy gwiazda pokazała się w... nowym odcieniu włosów. Zastanawia się nad tym, czy nie porzucić blondu na dobre. Korzystna zmiana?

Zobacz wideo Cleo w rozpuszczonych i lekko kręconych włosach na TikToku

Cleo w ciemnych włosach? Fani: Nie rób tego!

Przyciemnione lekko pasemka na głowie Cleo zrobiły prawdziwą furorę. Piosenkarka coraz odważniej przechodzi metamorfozę i odrzuca wizerunek królowej blondu. W mediach społecznościowych pojawiły się nowe zdjęcia odmienionej gwiazdy.

A może całkowicie przemalować włosy na brunetkę? Co wy na to? - zapytała zaczepnie wokalistka.

Zdania internautów są podzielone. Niektórzy twierdzą, że Cleo jest na tyle atrakcyjną kobietą, że w każdym kolorze będzie wyglądać świetnie. Inni jednak nie wyobrażają sobie idolki bez charakterystycznych, jasnych pasemek. 

Ładnemu we wszystkim ładnie, więc nawet jak przemalujesz, to i tak będzie ci pięknie. 
Jestem za brązem, ale to zależy wszystko od tego, jak będziesz się czuć.
Asieńko, nie rób tego. Jesteś prześliczną blondynką, łamiesz wszystkie stereotypy o blondynkach.
Cleośka bez blondu to jak święta bez pierogów - czytamy w komentarzach.

Sylwia Grzeszczak"The Voice of Poland". Ci trenerzy pożegnali się z programem po jednej edycji

A jaką radę dla gwiazdy ma współpracujący z nią niegdyś Donatan? Pod postem zasugerował, że koleżanka z branży powinna w ogóle zrezygnować z jakiejkolwiek fryzury. 

Dawaj na łyso jak ja!

Zabawne? Znając dbałość, z którą Cleo podchodzi do pielęgnacji włosów, nie weźmie pod uwagę wskazówki producenta muzycznego.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał SzatanBarbara Kurdej poznała Rafała Szatana, kiedy miał dziewczynę. Mimo to połączyło ich głębokie uczucie

Więcej o: