Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl
Oliwa Bieniuk wreszcie ma okazje wypocząć. Po intensywnej pracy w "Tańcu z gwiazdami" i zdanej maturze, każdy zasłużyłby na prawdziwe wakacje. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej wypoczywa ostatnio w Jordanii.
Dziewczynę z ojcem łączy silna więź. Mężczyzna cały czas kibicował Oliwii w trakcie kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami". Ostatnio towarzyszył też córce na czerwonym dywanie.
Jak się okazuje, kilka dni temu Bieniuk wybrał się też z córką na wakacje. Młoda dziewczyna chętnie relacjonuje całą wycieczkę na swoim InstaStories, gdzie zamieszcza nagrania, a także zdjęcia. Ostatnio postanowiła zrobić sobie zdjęcie pod prysznicem na plaży.
Zamiast upozowanej fotki wyszło jednak urocze zdjęcie z tatą. Były piłkarz w ostatniej chwili wszedł w kadr, zupełnie zmieniając charakter zdjęcia. Sami zobaczcie!
Kiedy chcesz ładne zdjęcie pod prysznicem, ale przyszedł tata - napisała Oliwia Bieniuk.
Sądząc po minie Oliwii, nie była zła za to, że ojciec popsuł jej fotkę.
Oliwia Bieniuk dorastała w cieniu swoich znanych rodziców, zwłaszcza znanej i tragicznie zmarłej matki, Anny Przybylskiej. Chociaż Oliwia nie kryje, jak ważna jest dla niej rodzina, to od jakiegoś czasu stara się budować swoją własną tożsamość. Dziewczyna doskonale poradziła sobie w programie "Taniec z gwiazdami" - odpadła dopiero w półfinale. Ciekawe, jakie będą jej kroki po powrocie z wakacji. Czy powtórzy sukces mamy?