Oliwia Bieniuk ma dość porównań do Anny Przybylskiej. Nie wytrzymała i odgryzła się w komentarzu na Instagramie

Internauci po raz kolejny porównali Oliwię Bieniuk do sławnych rodziców. Dziewczyna nie wytrzymała i zamieściła uszczypliwy komentarz.

Oliwia Bieniuk w tym roku zdała maturę. Teraz kariera córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nabiera rozpędu. Na Instagramie obserwuje ją ponad 200 tysięcy użytkowników, a jesienią pojawi się w tanecznym show Polsatu "Taniec z Gwiazdami", w którym zadebiutuje na parkiecie w parze z przystojnym i utalentowanym Jakubem Lipowskim. Niestety, im częściej Oliwia pojawia się w mediach, tym bardziej porównywana jest do sławnych rodziców. Nastolatka ma już tego dość.

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk odgryzła się w komentarzu na Instagramie

Oprócz wspomnianego występu w tanecznym show Oliwia Bieniuk jakiś czas temu wzięła udział w sesji Joli Czai w ramach projektu "Czaja wyczaja". Ostatnio córka słynnej aktorki postanowiła przypomnieć jej efekty. Na czarno-białych fotografiach Bieniuk wygląda nad wyraz dojrzale. Pozuje otoczona kaskadą ptasich piór i eksponuje długie, zgrabne nogi. Na twarzy ma mocny makijaż.

Dawno niczego nie wstawiałam, więc pomyślałam, że dzisiaj jest idealny dzień, żeby podzielić się z wami kolejnymi ujęciami, które na długo zostaną w moim sercu.
 

Kadry w stylu glamour nie przeszły bez echa. Okazało się, że w tym wydaniu Bieniuk nie przypadła do gustu wszystkim fanom.

Ostre 40+. Nie podoba mi się - czytamy pod postem.
Luz, bywa i tak - odpisała Oliwia.

W komentarzach pojawiły się także porównania do sławnych rodziców.

Czysta mama.
Dla mnie cały tata.
Dla mnie Ryszard - odparła zirytowana nastolatka.

Jeden z internautów postanowił dać Oliwii radę na przyszłość, czym bardzo ją zdenerwował. Tegoroczna maturzystka od razu odgryzła się wścibskiemu obserwatorowi.

Doceniam szczere wypowiedzi. Zgadzam się w 100 proc! Parafrazując klasyka: "Oliwio, nie idź tą drogą"! Straszne brwi i cała fota. Bądź naturalną, młodą dziewczyną! Gwarantuję ci, że za kilkanaście lat nie będziesz mogła spojrzeć na te "zdjęcia". Życzliwy.
 A ty nie możesz patrzeć na siebie, że nie publikujesz żadnych zdjęć na swoim profilu? - odpisała wkurzona Bieniuk.

A wy? Co sądzicie o zdjęciach Oliwii?

Więcej o: