Klaudia El Dursi o byłym partnerze: Musiało minąć kilka lat, żebyśmy pogodzili się z tą sytuacją

Klaudia El Dursi szczerze opowiedziała o relacjach łączących ją z byłym partnerem. Przyznała, w jaki sposób dogadują się po rozstaniu. Jej wypowiedź może was zaskoczyć.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów przeczytacie na stronie Gazeta.pl

Gospodyni popularnego show "Hotel Paradise" jest mamą dwóch synów oraz partnerką Jacka Leszczyńskiego. Starszy syn jest z poprzedniego związku, o którym Klaudia rzadko opowiadała. Niedawno jednak zdradziła kilka szczegółów na ten temat.

Zobacz wideo KOŁO PLOTKA EXTRA KLAUDIA EL DURSI

Klaudia El Dursi o relacjach z byłym partnerem: Każdy weekend niemalże spędzamy razem

Klaudia El Dursi wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo szczęśliwa w obecnym związku. Na Instagramie często publikuje rodzinne fotografie i chętnie dzieli się z fanami radosnymi informacjami na temat najbliższych osób.  

Do tej pory niewiele jednak było wiadomo na temat jej poprzedniej relacji i byłego partnera. Rąbka tajemnicy uchyliła dopiero w wywiadzie dla portalu Pomponik. El Dursi wyznała, że rozstała się z ojcem Dawida tuż po urodzeniu synka. Był to dla niej bardzo trudny czas, musiało minąć kilka lat, żeby ich relacje na nowo się poukładały.

Uwielbiamy się, kochamy się […] musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego, pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi, jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy - wyznała.

Klaudia El Dursi dodała, że obecnie mają ze sobą bardzo dobry kontakt i często się spotykają.

Nie wyobrażam sobie czasu wolnego, bez jego, bez jego partnerki. Każdy weekend niemalże spędzamy razem, każde święta, imprezy wyjścia - powiedziała Klaudia El Dursi.

Gwiazda programu "Hotel Paradise" zdradziła również, że Dawid zwraca się "tata" zarówno do swojego taty, jak i jej obecnego partnera.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.