"Rolnik szuka żony". Małgosia spędza czas z córką w pokoju dziecięcym. Jest jasno, dominują białe meble

Małgosia, znana z programu "Rolnik szuka żony", pokazała pokój, w którym mieszka jej córka. "Śliczny" - piszą niektórzy internauci.

Więcej newsów o bohaterach ulubionych programów przeczytasz na Gazeta.pl

Małgosia była uczestniczką czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Udało jej się i na planie spotkała wymarzoną miłość. Związała się z Pawłem, z którym po kilku miesiącach wzięła ślub, a niedługo po tym na świecie pojawił się ich syn Rysio. W zeszłym roku dołączyła do nich Blanka.

Rolniczka chętnie pokazuje swoje pociechy na Instagramie, a teraz przy okazji taki ujęcia, mogliśmy zobaczyć, jak urządziła pokój dzieci.

Zobacz wideo Tym parom się udało

"Rolnik szuka żony". Małgosia pokazała pokój córki

Małgosia dodała post sponsorowany, jednak przy okazji podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat rozwoju dzieci i swojego podejścia do tego:

Przyznam się wam do mojej słabości, ale jakiej słodkiej. Osobiście kocham ten czas, gdy dzieci zaczynają pokazywać emocje, mówić, gestykulować. To są moje ulubione chwile z dzieckiem. Przewijak zamienia się siedzisko i półkę na akcesoria. Odnoszę wrażenie, że z Blanką mamy coraz więcej wspólnego. Przebieramy się w przeróżnych miejscach. Zazwyczaj w ruchu, bo z tą osobistością inaczej raczej się nie da (ciekawe po kim to ma) - zaczęła.
 

A jak wygląda wnętrze? Na podłodze ułożono jasną podłogę, ściany pomalowane są na szaro. W rzędzie pod jedną z nich ustawiono szafę, miejsce na przewijak, komodę oraz regał z półkami. Meble są w kolorze białym. Nie brakuje też kolorowych zabawek, należących również do Rysia. Internauci chwalą wystrój oraz odnoszą się do przemyśleń Małgosi:

A takich chwil będzie coraz więcej.
Śliczny pokoik. Wy też cudowne.
Ale tam u was pięknie. Najpiękniejsze momenty, kiedy maluszek zaczyna pokazywać swoją osobowość - piszą.

Wystrój wnętrza jest spójny z resztą pomieszczeń w domu Małgosi i Pawła, w których również dominują jasne odcienie. Jesteście ciekawi, jak wyglądają? Zapraszamy do naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.