Więcej informacji o show-biznesowych imprezach znajdziesz na stronie Gazeta.pl
W poniedziałkowy wieczór odbyła się "Wielka Gala Gwiazd Plejady". W tym roku, w związku z obostrzeniami wywołanymi przez pandemię koronawirusa, liczba osób była ograniczona. Komu jednak udało się zjawić na wydarzeniu? Pojawiła się Karolina Pisarek, która prowadziła relację z czerwonego dywanu, Doda, która wręczyła jedną ze statuetek, Agnieszka Kaczorowska czy Klaudia Halejcio. Choć część pań wybrała błyszczące kreacje, to Halejcio się wyłamała.
Klaudia Halejcio przygotowywała się do wielkiego wyjścia przez kilka godzin. Odwiedziła salon fryzjerski, następnie zaprosiła do swojego domu makijażystkę. W końcu wystrojona mogła udać się na imprezę, na której zaprezentowała się w niezwykle seksownej kreacji.
Aktorka wybrała czarną sukienkę do ziemi. Brzmi nudno? Wcale tak nie było. Kreacja ma bardzo głęboki dekolt i niezwykle długie rozporki po bokach sukienki. Wszystkie wycięcia były zdobione wiązaniami ze sznurków. Dopełnieniem tej wieczorowej stylizacji były czarne sandały na szpilce, połyskująca na srebrno torebka oraz srebrna biżuteria - kolczyki oraz pierścionki. Klaudia podzieliła się swoimi zdjęciami z wyjścia na Instagramie, a te spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Posypała się masa komplementów.
Gwiazda wieczoru!
Hot!
Obłędnie wyglądasz - czytamy pod zdjęciem.
Wiele osób uznało też, że Klaudia Halejcio wyglądała jak Victoria Beckham. Aktorka przyznała w jednym z komentarzy, że "to dobry komplement". Jak inne gwiazdy prezentowały się na gali? Sprawdź TUTAJ.
Zdezorientowany Trump przykuł uwagę internautów. Erdogan musiał mu pomóc
Krwotoki płucne, 459 złotych renty i pierwsza grupa inwalidzka. Słowa Konkola z Łez dotknęły fanów
"Ta książka powinna być przepisywana na receptę". Gwiazdy radzą, co przeczytać latem
Zjadłam jagodziankę Gessler za 38 złotych. Warto? Byłam w szoku od pierwszego kęsa
Wiśniewski zabrał głos w sprawie rozwodu i pozwu na 700 stron. "Najtrudniejsze rozstanie"
Nie żyje Bonnie Tyler. Wokalistka miała 75 lat
Nie żyje znany youtuber. Nagle zaczął się dziwnie zachowywać i wbiegł do jeziora
Łukasz P. zatrzymany przez CBA. Mamy komentarz rzecznika prokuratury ws. męża Sylwii Peretti
Pamiętacie, jak Gessler sprzedawała swoje parówki? Biznes Rogacewicza też nie wypalił. To mnie akurat zaskoczyło