Anita Włodarczyk kocha dzieci, ale swoich nie chce mieć. Wyznała, dlaczego

Anita Włodarczyk udzieliła szczerego wywiadu dla TVP Kobieta. Wyznała, że nigdy nie była zakochana i ciężko jej stworzyć związek. Wiemy, dlaczego.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Anita Włodarczyk jest jedną z najbardziej zasłużonych polskich sportsmenek. Na jej koncie znalazły się liczne sukcesy takie jak rekord Polski, Europy i Globu w rzucie młotem. Ten ostatni pobiła w 2016 roku na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, rzucając na odległość 82,98 metra. Lekkoatletka doczekała się także własnej lalki Barbie Shero (jako wzorzec do naśladowania). Choć w jej życiu zawodowym się powodzi, na innych płaszczyznach bywa ciężej.

Zobacz wideo Japoński kibic dopingował Anitę Włodarczyk transparentem z napisem "Daj spokój"

Anita Włodarczyk wyznała, że nigdy nie była zakochana

Anita Włodarczyk była ostatnio gościem w "Taka jak ty". Na razie mieliśmy okazję zobaczyć zwiastun, a cały wywiad zostanie wyemitowany 23 października o 18.30 na TVP Kobieta. Sportsmenka zdobyła się na szczere wyznania. Przyznała, że nigdy nie była zakochana i nie szuka miłości na siłę. Twierdzi, że odpowiednia osoba przyjdzie do niej z czasem. Jako sportowiec spędza dużo czasu poza domem, co utrudnia budowanie relacji.

Nie szukam miłości, to samo kiedyś przyjdzie. Nic na siłę. Natomiast takiej prawdziwej miłości jeszcze nie zaznałam, ale to też pewnie przez to, że cały czas jestem na zgrupowaniach. To nie jest łatwe, bo większość czasu spędzam poza domem. Natomiast mam wielu wspaniałych przyjaciół, również mężczyzn, natomiast nigdy się jeszcze nie zakochałam.

ZOBACZ TEŻ:

Te gwiazdy wsiadły za kierownicę pod wpływem alkoholu. Mają się za co wstydzić

Zapytana o ideał mężczyzny przyznała, że nie posiada takowego. Nie ma sprecyzowanych wymagań i zdaje się w tej kwestii na los. Jej wybranek serca nie musi być sportowcem. Woli nie określać swoich preferencji.

Anita Włodarczyk nie myśli o macierzyństwie

Sportsmenka została zapytana, czy planuje zostać mamą. Wyznała, że nie myśli o tym. Uwielbia dzieci, jednak nie widzi siebie w roli matki. Myśli, że wizja domu pełnego dzieci jest raczej ciężka do zrealizowania.

Anita WłodarczykAnita Włodarczyk świętuje złoto w ogromnym kieliszku od szampana

Myślę, że mogę to sobie wyobrazić. Dom pełen dzieci… może nie. Mimo że kocham dzieci, ale myślę, że to raczej nie będzie możliwe.

Anita Włodarczyk z reguły strzeże swojego życia prywatnego i nie mówi o nim dużo. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek. Ze zwiastuna możemy się domyślić, że otworzyła się podczas wywiadu. Już 23 października o 18.30 będziemy mieli okazję usłyszeć więcej ciekawostek z życia sportsmenki. 

Więcej o: