Joanna Krupa jest tylko jedna, ale doczekała się sobowtórki. Podobieństwo uderzające. Patrzymy z niedowierzaniem

Joanna Kupa ma sobowtórkę. Chodzi o uczestniczkę jednego z reality show, Karolinę Podymę. Podobieństwo obu pań dostrzegło już wiele osób.

Ciekawostki na temat gwiazd znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Krupa to gwiazda, której nie trzeba długa przedstawiać. Widzowie doskonale znają ją z programu "Top Model", który w Polsce przyniósł jej dużą popularność oraz sympatię. Angażuje się też w walkę o prawa zwierząt, jest szczęśliwą żoną i matką. Okazuje się też, że ma... sobowtórkę.

Zobacz wideo Joanna Krupa bawi się z córką

Joanna Krupa doczekała się sobowtórki. To uczestniczka "Wild life"

Duże podobieństwo do gwiazdy niektóre osoby dostrzegły u Karoliny Podymy, bohaterki reality show "Wild life", w którym grupa osób spędza czas w ekskluzywnej willi na wyspie Gran Canaria. Podczas rozmowy z "Super Expressem" uczestniczka programu powiedziała, że często słyszy o tym, że przypomina Joannę Krupę, choć sama tego nie dostrzega. Jest jej miło, gdy słyszy takie porównania.

Faktycznie, słyszę to. I to od obcych ludzi. Te porównania to oczywiście dla mnie komplement - mówiła dziennikowi.

Najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskieNajbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie. Oni oszpecili się dla roli

Przekonywała przy tym, że nie korzysta z tego, że przypomina prowadzącą "Top Model". Nie miałaby jednak nic przeciwko temu, by wziąć udział z gwiazdą w jakimś wspólnym projekcie.

Chętnie bym z panią Joasią wystąpiła w jakiejś reklamie albo wspólnym programie - zdradziła "Super Expressowi".

Zaznaczyła też, że nie starała się na siłę upodobnić do Joanny Krupa i nie przeszła żadnej operacji plastycznej.

Jeśli chodzi o operacje, to miałam dużo, ale nie plastycznych. Ale wszystko przede mną - usłyszał tabloid.

Anna LewandowskaLewandowska w kolorowym golfie. Drogi? Tak myśleliśmy. Cena bardzo przystępna

Joanna Krupa to obok chociażby Jennifer Lopez, Brada Pitta czy też Ryana Goslinga jedna z gwiazd, które doczekały się swoich sobowtórów. Często bywa też tak, że fani dostrzegają podobieństwo jednych znanych osób do innych. Tak było np. wtedy, gdy Olga Frycz po zmianie fryzury została porównana do aktorki z "Gry o Tron".

Więcej o: