Olga Frycz pochwaliła się metamorfozą włosów. Fani porównali ją do aktorki z "Gry o Tron"

Olfa Frycz poinformowała fanów, że niebawem zostanie mamą po raz drugi. Aktorka z tej okazji postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Wybrała się do fryzjera i na Instagramie pochwaliła się metamorfozą włosów. Jak wygląda?

Olga Frycz jakiś czas temu zdecydowała się na drastyczną metamorfozę i mocno rozjaśniła włosy. Tym razem również postanowiła poeksperymentować z kolorem i na Instagramie pokazała, jak wyglądają jej włosy po wizycie u fryzjera. Fani zaczęli porównywać ją do aktorki z "Gry o Tron". 

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

Olga Frycz - metamorfoza włosów

Olga Frycz chętnie eksperymentuje z włosami. Po przefarbowaniu się na blond przedłużyła je i przez jakiś czas mogliśmy oglądać ją w dłuższych włosach. Kobieta zmienną jest i Olga szybko zapragnęła wrócić do dawnej długości. Pokazała na Instagramie efekty wizyty u fryzjera. Frycz nie tylko przycięła włosy - dzięki czemu wyglądają ja zdrowsze, ale zdecydowała się na mocne rozjaśnianie. Olga teraz ma blond włosy w chłodnym odcieniu. W opisie zdradziła, że jest zachwycona tą metamorfozą i świetnie się czuje w tak jasnym kolorze. 

Nie jestem pewna, na jak długo zostanę przy tej długości, ale wiem, że jeśli chodzi o kolor to do mojego naturalnego, szarego mysiego na pewno prędko nie wrócę. Polubiłam ten blond na maksa - napisała. 

Olga Frycz pochwaliła się metamorfozą włosów - postawiła na chłodny blondOlga Frycz pochwaliła się metamorfozą włosów - postawiła na chłodny blond Fot. Instagram/ tojafrycz

Fani w komentarzach nie szczędzili w jej stronę komplementów. Padły nawet porównania, że wygląda jak postać z "Gry o Tron" - Daenerys Targaryen. 

Bardzo Ci ładnie. 
Pierwsze zdjęcie to totalnie Daenerys Targaryen. 
Łoo Pani, Królowo Smoków - czytamy. 

Olga na Instagramie poinformowała, że spodziewa się dziecka. Opublikowała fotkę z córką Helenką i przyznała, że dziewczyna niebawem będzie miała siostrę. Przy okazji Olga dodała, że dziecko zamierza wychować sama. Nie zdradziła, kto jest ojcem drugiej córki i wygląda na to, że tożsamość mężczyzny będzie trzymać w tajemnicy. 

Jak wams się podoba w tak jasnym odcieniu włosów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.