Mata podjął współpracę z McDonald's. W ofercie ma pojawić się m.in. Zestaw Maty lub Matchak Latte

Popularność Maty jeszcze mocniej przybiera na sile. Raper podjął współpracę McDonald's, a jej efekty będziemy mogli zobaczyć - i spróbować - już w połowie października.

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Sprawdzaj stronę główną Gazeta.pl

W piątek 15 października na fanpage'u McDonald's pojawił się krótki filmik z zapowiedzią nowości, która w ofercie restauracji ma być dostępna od poniedziałku. Chociaż sam post jest mocno enigmatyczny, fani Maty szybko domyślili się, że chodzi o jego współpracę z siecią, szczególnie że raper na swoim InstaStories udostępnił to samo wideo. 

Zobacz wideo Dlaczego Wiktoria Gąsiewska nie lubi chodzić do klubów?

Daffleck znaczy więcej niż Bennifer. Daffleck znaczy więcej niż Bennifer. "Miłość w Hollywood żyje i ma się dobrze"

Mata współpracuje z McDonald's. Od kiedy nowa oferta, ile kosztuje i co znalazło się w menu?

Informację o nowym menu McDonald's przekazał instagramowy blog Food News Polska, który pokazał, co ma znaleźć się w ofercie promowanej ksywką rapera. Jak widać na zamieszczonym przez nich screenie, w skład zestawu wchodzą potrójny cheeseburger, Matchak Latte, czyli Vanilla Matcha Latte, i średnie frytki. Cena Zestawu Maty to 18 zł. Oferta będzie limitowana i dostępna w McDonald's od 18 października do 21 listopada 2021.

'Top Model'. Olga tłumaczy się ze swoich słów wobec Kacpra"Top Model". Olga okazuje skruchę. Widzowie tego nie kupują

Sama restauracja jak na razie nie potwierdziła tych doniesień, jednak nieco więcej zdradził Lil Konon. Na swoim fanpage'u zamieścił zdjęcie z naklejkami, które mają promować współpracę Maty z siecią. 

Firmowane ksywką Maty zestawy w McDonald's mają trafić do sprzedaży niewiele ponad dwa tygodnie po ukazaniu się drugiej płyty artysty "Młody Matczak", która miała premierę 1 października. Album do tej pory pokrył się już dwukrotną platyną (czyli sprzedano min. 60 000 egzemplarzy). We wrześniu 2020 podobną akcję z McDonald's w Stanach Zjednoczonych przeprowadził amerykański raper Travis Scott. Cieszyła się ona tak ogromnym zainteresowaniem, że w niektórych restauracjach zaczęło brakować składników. Wiele wskazuje na to, że w Polsce może być podobnie.

Więcej o: