Brad Pitt ma brata bliźniaka? Nie, to tylko przypadek. Podobieństwo Nathana Meadsa do znanego aktora jest uderzające

Podobieństwo do hollywoodzkiego aktora może nieść za sobą dużo korzyści. Są też ciemne strony sławy, o których przekonał się Nathan Meads, który wygląda jak brat bliźniak Brada Pitta.

Pochodzący z Wielkiej Brytanii Nathan Meads jest łudząco podobny do Brada Pitta. Dzięki temu zyskał sławę i stał się obiektem westchnień wielu kobiet. Sam zainteresowany przyznał, że nie szuka swojej Angeliny Jolie i skupia się na wychowywaniu córek. Historia Nathana pokazuje, że podobieństwo do znanej osoby może być w codziennym życiu dużym utrudnieniem.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Tomasz Karolak, David CraigKto byłby polskim Bondem? Roznerski ma doświadczenie, a Doda gotową stylówę

Więcej na temat gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Nathana Meadsa wygląda jak Brad Pitt. Fanki nie dają mu spokoju  

Nathan Meads pochodzi z Oxfordu. Już w młodości często słyszał, że jest podobny do znanego aktora. Często zaczepiano go na ulicy, prosząc o zdjęcie i autograf. 35-latek przez większość swojego życia pracował na budowie. Szybki rozwój mediów społecznościowych sprawił, że Nathan zaczął otrzymywać coraz więcej ofert współpracy jako model i aktor. Obecnie rozwija karierę jako influencer. 

 

Angelina Jolie i Brad PittAngelina Jolie oskarża Brada Pitta o przemoc domową? "Bałam się o swoje dzieci"

Meads podobnie jak Pitt nie ma szczęścia w miłości

Mężczyzną jest dwukrotnie rozwiedziony. Była partnerka, z którą wychowywali dwójkę dzieci, nie potrafiła poradzić sobie z coraz większą popularnością i zamieszania, jakie wzbudzała jego osoba.

Nienawidziła tego, że nie mogliśmy się nigdzie wyjść, bo od razu podchodziły do mnie dziewczyny, prosząc, żebym pozwolił im zrobić ze sobą zdjęcie. Nie mogę normalnie pójść do sklepu, bo ludzie od razu myślą, że jestem Bradem Pittem - powiedział Nathan w rozmowie z "The Daily Mail".

Dodatkowo Monica Cherrill wyznała, że Nathan zbyt dużo czasu poświęcał na życie towarzyskie i imprezy w gronie innych osób przypominających celebrytów. Kobieta zaznaczyła, że były partner zachowywał się jak gwiazda, choć wcale nią nie był. Obecnie Nathan jest singlem. Mężczyzna wyznał, że nie szuka partnerki i chciałby skupić się na wychowywaniu córek.

Podobieństwo do hollywoodzkiego aktora może nieść za sobą dużo korzyści. Są też ciemne strony sławy, o których przekonał się Nathan Meads, który wygląda jak brat bliźniak Brada Pitta.

 
 
Więcej o: