Martyna Wojciechowska, Doda, Anja Rubik i inne polskie gwiazdy uwielbiają tatuaże. Na jakie stawiają najczęściej? Niektóre wybierają te delikatne, inne bardziej drapieżne i wyraziste. Przestawiamy listę gwiazd, które w ten sposób postanowiły ozdobić ciało.
We wrześniu ubiegłego roku Małgorzata Ohme postanowiła przenieść na ciało pierwsze działo sztuki. Zaczęła od niewielkiego tatuażu jamnika, dla którego inspiracją była sztuka Pablo Picasso. Podczas piątkowej wizyty u tatuażysty postanowiła bardziej zaszaleć. Prowadząca "Dzień dobry TVN" Uwieczniła na ciele obraz jednego ze swoich ulubionych malarzy i wytatuowała sobie "Portret Kobiety".
Na początku kariery miłośniczką tatuaży była Doda. W jej przypadku jednym z najbardziej rozpoznawalnych malunków są wielkie skrzydła na plecach, ale oprócz tego piosenkarka m.in. wytatuowała na przedramieniu hebrajski napis z błędem, który miał symbolizować miłość do Radosława Majdana. Jakiś czas temu Doda postanowiła usunąć tatuaże, które kojarzą jej się z jej byłymi partnerami.
Ciało modelki musi być niemalże nieskazitelne. Anja Rubik postawiła zatem na niewielki tatuaż na nadgarstku przedstawiający szczura. Inspiracją był jej własny gryzoń o imieniu Fibbie, który miał jej przypominać, że rodzina jest najważniejsza.
Tatuaże Martyny Wojciechowskiej symbolizują istotne momenty w jej życiu. Dziennikarka wytatuowała sobie m.in. współrzędne geograficzne ważnych dla niej miejsc na świecie - szpitala, w którym się urodziła, mety Rajdu Dakar, szczytu Mount Everest oraz miejsca urodzenia jej córki. Na obu przedramionach ma także skrzydła.
Znakiem rozpoznawczym Ady z show TTV "Królowe życia" są właśnie tatuaże. Celebrytka pokryła skórę malunkami dosłownie od stóp do głów. W przypadku jej wizerunku głosy fanów są podzielone. Niektórzy podziwiają jej odwagę, inni twierdzą, że lepiej wyglądała zanim wytatuowała całe ciało.
Serialowa Franka apeluje do widzów "M jak miłość". "To jest wszystko moja wina"
Zasłynęła dzięki aferze na koncercie Coldplay. Szok, jak teraz zarabia
Zawodnik świętuje 33. urodziny i wspomina o metamorfozie. Schudła 60 kg
Krupa o obecności swojego nazwiska w aktach Epsteina. Modelka się nie certoli
Doda zwróciła się do Donalda Tuska na antenie TVP Info. Padła zaskakująca prośba
Piaseczny nie mógł dłużej milczeć. Takie zdanie ma o Jeżowskiej w "The Voice Senior"
Afery po koncercie Maleńczuka w Zamościu ciąg dalszy. Odpowiada radnej PiS
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" pokazał, jak przygotowuje wodę dla krów podczas mrozów. Internauci nie wytrzymali
Niespodziewane wieści ws. Kwiatkowskiego. Kazadi przekazała na wizji