Małgorzata Ohme przenosi na ciało dzieła sztuki, ale inna celebrytka trochę przesadziła. Pokryła się tatuażami od stóp do głów

Jamnik, szczur, skrzydła i wiele, wiele innych. Odkąd gwiazdy polskiego show-biznesu upodobały sobie wizyty u tatuażystów, tak samo jak te u kosmetyczki, prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach.

Martyna Wojciechowska, Doda, Anja Rubik i inne polskie gwiazdy uwielbiają tatuaże. Na jakie stawiają najczęściej? Niektóre wybierają te delikatne, inne bardziej drapieżne i wyraziste. Przestawiamy listę gwiazd, które w ten sposób postanowiły ozdobić ciało.

Zobacz wideo Ania z "Królowych życia" żałuje, że zrobiła tatuaże

Małgorzata Ohme

We wrześniu ubiegłego roku Małgorzata Ohme postanowiła przenieść na ciało pierwsze działo sztuki. Zaczęła od niewielkiego tatuażu jamnika, dla którego inspiracją była sztuka Pablo Picasso. Podczas piątkowej wizyty u tatuażysty postanowiła bardziej zaszaleć. Prowadząca "Dzień dobry TVN" Uwieczniła na ciele obraz jednego ze swoich ulubionych malarzy i wytatuowała sobie "Portret Kobiety".

 

Doda

Na początku kariery miłośniczką tatuaży była Doda. W jej przypadku jednym z najbardziej rozpoznawalnych malunków są wielkie skrzydła na plecach, ale oprócz tego piosenkarka m.in. wytatuowała na przedramieniu hebrajski napis z błędem, który miał symbolizować miłość do Radosława Majdana. Jakiś czas temu Doda postanowiła usunąć tatuaże, które kojarzą jej się z jej byłymi partnerami.

Doda żałuje swojego tatuażu na przedramieniu. 'Kochać Radek' zmieniła na 'Niezniszczalny'Doda żałuje swojego tatuażu na przedramieniu. 'Kochać Radek' zmieniła na 'Niezniszczalny' fot. KAPiF

Anja Rubik

Ciało modelki musi być niemalże nieskazitelne. Anja Rubik postawiła zatem na niewielki tatuaż na nadgarstku przedstawiający szczura. Inspiracją był jej własny gryzoń o imieniu Fibbie, który miał jej przypominać, że rodzina jest najważniejsza.

 

Martyna Wojciechowska

Tatuaże Martyny Wojciechowskiej symbolizują istotne momenty w jej życiu. Dziennikarka wytatuowała sobie m.in. współrzędne geograficzne ważnych dla niej miejsc na świecie - szpitala, w którym się urodziła, mety Rajdu Dakar, szczytu Mount Everest oraz miejsca urodzenia jej córki. Na obu przedramionach ma także skrzydła.

Martyna Wojciechowska w Sopocie z nowym tatuażemMartyna Wojciechowska w Sopocie z nowym tatuażem Fot: Materiały Prasowe

Ada z "Królowych życia"

Znakiem rozpoznawczym Ady z show TTV "Królowe życia" są właśnie tatuaże. Celebrytka pokryła skórę malunkami dosłownie od stóp do głów. W przypadku jej wizerunku głosy fanów są podzielone. Niektórzy podziwiają jej odwagę, inni twierdzą, że lepiej wyglądała zanim wytatuowała całe ciało.

Ada z 'Królowych życia'Ada z 'Królowych życia' Instagram/adrianna_scandal_queen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.