"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski jest w rękach policji. Został zatrzymany za pobicie matki swojego dziecka

Ryszard Dąbrowski, znany z programu "Chłopaki do wzięcia", został zatrzymany przez policję. Doszło do rodzinnej awantury, mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Ryszard Dąbrowski znany pod pseudonimem Szczena został zatrzymany. Media obiegła informacja o tym, że miał on pobić matkę swojego dziecka. Znany z programu "Chłopaki do wzięcia" odstawił alkohol i zaczął trenować. W bliskiej przyszłości miał zmierzyć się z Marcinem Najmanem. Przeciwnik odniósł się do sprawy. 

Zobacz wideo Kulisy ostatniej walki Marcina Najmana! Powiedział dość

Ryszard Dąbrowski został zatrzymany za przemoc domową

Jak podaje o2, Ryszard Dąbrowski miał być pod wpływem alkoholu. Policja potwierdziła, że został zatrzymany w nocy z 8 na 9 października w związku z awanturą domową. Rzeczniczka podała, że po wytrzeźwieniu rozpoczną się czynności związane ze zdarzeniem.

38-letni mieszkaniec Ciechanowa dziś w nocy został zatrzymany w policyjnym areszcie w związku z awanturą domową. Po wytrzeźwieniu będą z nim wykonywane czynności w związku ze zdarzeniem - przekazała portalowi o2 rzeczniczka Ciechanowskiej policji.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Informator podaje, że dziecko partnerki Dąbrowskiego zostało przetransportowane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Następnie trafiło do szpitala. W jego krwi wykryto alkohol. Na ten moment nie wiadomo co się dzieje z samą kobietą.

Walka z Marcinem Najmanem może się nie odbyć

Zaplanowana wcześniej walka z Marcinem Najmanem może nie dojść do skutku. Media podają, że sponsorzy zaczęli się wycofywać z wcześniejszych kontraktów z Ryszardem Dąbrowskim. Najman zdecydował się skomentować sytuację. Obiecał, że sam zajmie się zatrzymanym i jeśli będzie miał możliwość odbycia walki, Szczena otrzyma srogą karę.

Wysoki Sądzie, większa kara, niż walka ze mną Szczeny nie spotka. Jeśli jest to jakiś argument, proszę go wziąć pod uwagę - mówi Marcin Najman w filmie na YouTubie.

Napisaliśmy maila do komendy w Ciechanowie w celu uzyskania większej ilości informacji. Ryszard Dąbrowski został zatrzymany 8 października około godziny deugiej w nocy.

Dzień dobry, 8 października bieżącego roku około godz. 2:00 ciechanowscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Ciechanowa w związku z awanturą domową. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 2,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty z art. 160 par 2 kk. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Ciechanowie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji - komentuje komendant Jolanta Bym.

Komendant Jolanta Bym ciechanowskiej policji donosi, że Ryszard Dąbrowski usłyszał zarzuty art. 160 par 2 kk. Oznacza to, że za narażenie na niebezpieczeństwo osoby, którą ma pod opieką, może zostać pozbawiony wolności na okres od trzech miesięcy do pięciu lat. Szczena w momencie zatrzymania miał 2,5 promila alkoholu we krwi. Aktualnie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.