Anna Lewandowska poddała się modnemu zabiegowi. Relacją z niego pochwaliła się na Instagramie. Oto, jak teraz wygląda

Anna Lewandowska znalazła chwilę dla siebie i wybrała się na popularny zabieg. Chodzi o laminację brwi. Relację z niego pokazała na Instagramie.

Anna Lewandowska regularnie zamieszcza relacje i posty na Instagramie, w których porusza tematy związane ze zdrowym stylem życia. Nie brakuje również ujęć z codzienności trenerki. Parę dni temu chociażby wyrażała dumę z Roberta Lewandowskiego, który otrzymał Złotego Buta. Teraz natomiast internauci dowiedzieli się, jakiemu zabiegowi upiększającemu poddała się ostatnio żona piłkarza.

Zobacz wideo Anna Lewandowska wybrała się na laminację brwi

Anna Lewandowska poddała się modnemu zabiegowi. Oto, jak teraz wygląda

Okazało się, że Anna Lewandowska znalazła chwilę dla siebie i wybrała się do specjalistki na laminację brwi. Pozwala ona zarówno na ich zregenerowanie, jak i również nadanie im odpowiedniego kształtu. Efekt utrzymuje się średnio do półtora miesiąca i w tym czasie nie trzeba się martwić o wygląd brwi. Trenerka pokazała, jak przebiegała jej wizyta. Przy okazji zdradziła, że otrzymała komplementy na temat swoich rzęs. Żonie piłkarza dopisywał dobry humor. 

Właśnie jestem na szybkich brwiach. Laminacja u Ewelinki, która pochwaliła moje rzęsy. Urosły długie i są gęstsze - pojawiło się w relacji na InstaStories.

Wersow zdradza kto jest jej faworytem w 'Top Model'Wersow ogląda "Top Model" i pokazuje swojego faworyta

Dzięki filmikom można było również zobaczyć efekty pracy kosmetyczki. Widać też było, jak profesjonalistka nakładała na brwi Anny Lewandowskiej wykorzystywany podczas tego zabiegu upiększającego. 

Anna Lewandowska na laminacji brwiAnna Lewandowska na laminacji brwi instagram.com @annalewandowskahpba

Friz i Lexy ChaplinFriz zakłada nową Ekipę. Już niebawem pojawił się nowy projekt youtubera

Anna Lewandowska już wcześniej zdecydowała się na zabieg laminacji brwi. Po raz pierwszy wybrała się na niego w maju bieżącego roku i wtedy również na InstaStories pochwaliła się zmianą. Choć nie była ona spektakularna, to i jak sprawiła, że twarz nabrała wyrazistości. Trenerka była wtedy zadowolona.

Więcej o: