Małgorzata Rozenek mistrzynią reklamy! Odkurza... czystą podłogę w cudzym mieszkaniu. Fani drwią: Masz przecież gosposię

Instagram Małgorzaty Rozenek jest przepełniony sponsorowanymi materiałami, za których publikacje celebrytka zgarnia niemałe sumki. Ostatnia reklama na jej profilu sprowokowała internautów do prześmiewczych komentarzy. "Uważaj, bo uwierzę, że sprzątasz" - pisali.

Luźno, ale wciąż perfekcyjnie wystylizowana (w jasne dżinsy typu boyfriend z przetarciami i kremowy sweterek z kolorowymi naszyciami) Małgorzata Rozenek z miną pełną powagi dzierży w dłoni odkurzacz i udaje, że czyści lśniącą już podłogę. Drugą rękę nonszalancko włożyła do kieszeni spodni i tak zapozowała do zdjęć, które później pojawiły się na Instagramie.

Myślę, że ważne jest to, żeby większość naszych codziennych obowiązków przychodziła nam z łatwością. Z pewnością ułatwi nam to posiadanie przydatnych rzeczy i jedną z takich rzeczy jest... - zaczęła filozoficznie we wpisie.

W dalszej części postu standardowo pojawiła się reklama zbawiennego dla wszystkich gospodyń sprzętu. Fani nie uwierzyli jednak w ten wyidealizowany obrazek. Drwią:

Zabrakło szpilek do tego perfekcyjnego looku.
Zobacz wideo Myślicie, że Małgorzata Rozenek wie, jak wyczyścić kran? Może nie, ale my podpowiadamy!

Małgorzata Rozenek sprząta na potrzeby reklamy. Fani: Masz przecież gosposię

Obserwatorzy Małgorzaty Rozenek stracili cierpliwość. Pod ostatnim sponsorowanym postem celebrytki zarzucili jej, że reklamuje coś, czego sama nie używa. Profesjonalnie zrobiona sesja z odkurzaczem nie przekonała ich do kupna sprzętu. Wytykają żonie Radosława Majdana, że jej stylizacja nie jest adekwatna do okoliczności. 

Oczywiście kolejna reklama. Lubię Małgosię, ale nie sądzę, żeby sprzątała. Szczególnie z rączką w kieszonce.
W dodatku w takim grubym swetrze. Ja jak sprzątam to rozebrana do podkoszulka i na pewno nie w adidasach. Zabrakło szpilek do tego looku. Ale pewnie się nie znam, bo perfekcyjna pani domu wie lepiej - wytykali w komentarzach.
 

Niektórzy zasugerowali, że celebrytka zatrudnia sztab osób utrzymujących na co dzień porządek w jej domu i tym samym uznali, że reklama mija się z prawdą. 

Uważaj, bo uwierzę, że sprzątasz. Kochana, ty masz przecież sprzątaczki, gosposie, praczki, ogrodników - napisał jeden z internautów, choć jego słowa nie zostały w żaden sposób potwierdzone.

Dostojna Małgorzata Rozenek w czerwonej sukniRozenek olśniła fanów w czerwonej sukni. Uważają, że wygląda lepiej niż księżna Kate

Inni natomiast stanęli w obronie idolki. Porównali ją do... George'a Clooneya. 

Ile złośliwości w niektórych komentarzach. To praca pani Rozenek. George Clooney reklamuje kawę i nie czytałam nigdy niestosownych wypowiedzi na jego temat.

Zgadzacie się z taką argumentacją? Małgorzata Rozenek do tej pory nie zareagowała na kąśliwe komentarze. 

Olga Kalicka, DodaOlga Kalicka rozpływa się nad Dodą po roli w "Dziewczynach z Dubaju"

Więcej o: