Nie żyje polski raper Bezczel. Miał 37 lat. Pożegnała go wytwórnia i inni artyści

Michał Banaszek, znany jako Bezczel, nie żyje. O jego śmierci poinformował inny raper, Paweł Marcin Grabeus, posługujący się pseudonimem Kafar.

Bezczel, czyli Michał Banaszek, były reprezentant wytwórni Step Records i RPS Enterteyment oraz członek składu Fabuła, zmarł w wieku 37 lat. Informację tę najpierw podał jego kolega z branży, który zamieścił wpis w mediach społecznościowych, a następnie informację potwierdziła pierwsza z wytwórni.

Raper Bezczel nie żyje. Michał Banaszek zmarł w wieku 37 lat

Paweł Marcin Grabeus, posługujący się pseudonimem Kafar, dodał na Facebooka i Instagram czarno-białe zdjęcie Bezczela i zamieścił pożegnalny wpis. 

Brak jakichkolwiek ku*wa słów. Do zobaczenia, Wariacie - napisał.
 
Spoczywaj w pokoju, Michał [*]. Dziękujemy Ci za wszystkie, nie tylko muzyczne, chwile. Na zawsze w naszych sercach… - czytamy na profilu wytwórni płytowej.

Do wiadomości publicznej nie została podana przyczyna jego śmierci. Rapera pożegnali inni artyści związany z hip-hopową sceną. Dodali krótkie wpisy w swoich mediach społecznościowych.

Trzymaj się Bratku. Jeszcze ostatnio byłeś taki uśmiechnięty - napisała Kara.
RIP Bezczel. Żegnaj bratku - pożegnał go Peja.

Bezczel - kim był?

Michał Banaszek, znany jako Bezczel, urodził się 18 stycznia 1984 roku w Białymstoku. Był członkiem zespołu hip-hopowego Fabuła. Na polskiej scenie hip-hopowej był aktywny od początku lat 2000. Nagrał siedem płyt i miał okazję współpracować z wykonawcami, takimi jak: Peja, Kobra, Ten Typ Mes, Paluch, Chada, VNM, Zeus czy Kaen. Prywatnie był mężem i ojcem. Bezczel miał nawracające problemy z narządem słuchu i na początku 2019 r. był z tego powodu hospitalizowany.

Więcej o: