Wiemy, jak wyglądały zaręczyny Friza i Wersow. Para podzieliła się filmem zza kulis. Fani pytają, co z narzeczoną

Friz i Wersow postanowili podzielić się filmikiem z zaręczyn. Wiemy, jak wyglądały okoliczności. Fani zarzucają brak emocji ze strony influencerki.

W najnowszym filmie Friza mieliśmy okazje dowiedzieć się, w jakich okolicznościach doszło do zaręczyn z Wersow. Karol Wiśniewski pochwalił się także reakcją przyjaciół z Ekipy na wieść o zaręczynach. Nie mogli w to uwierzyć. 

Zobacz wideo Friz pokazują gdzie spędza wakacje z Wersow. Hotel robi ogromne wrażenie

"Pięć lat temu łapaliśmy razem pokemony"

W pierwszej minucie filmu Friz pokazał reakcje Murcix, Marcysi Ryskali i Tromby na wieść o zaręczynach. Youtuberzy byli zachwyceni pierścionkiem i nie mogli uwierzyć, że para już niebawem się będzie narzeczeństwem. Marta Błoch wyznała, że nie umie wyobrazić sobie Karola Wiśniewskiego w takiej sytuacji. Mateusz Trąbka natomiast nostalgicznie nawiązał do tego, że czas leci bardzo szybko i jeszcze kilka lat temu łapali wspólnie pokemony. 

 

Friz wyznał przyjaciołom, że ma zamiar oświadczyć się Wersow w ich rocznicę. Mieli wtedy przebywać na romantycznym wyjeździe w Grecji. Tego szczególnego dnia premierę miał także ich teledysk. Powiedział także, że wszystko już zaplanował. 

27 sierpnia wychodzi teledysk no i będziemy na rocznicy - Friz zdradził Ekipowiczom tydzień wcześniej, kiedy ma zamiar się oświadczyć.

Friz oświadczył się na plaży Ios

Youtuberzy zdecydowali się na bardzo romantyczny hotel. Friz opowiadał, że jest to miejsce, które ma dawać tylko pozytywne emocje, a negatywne rzeczy należy zostawić za sobą. Wybrali apartament dla nowożeńców, który ich bardzo urzekł. Na środku pokoju znalazła się wanna, w której postanowili zrobić sobie wspólne zdjęcia.

Tu chodzi o to, żeby wszystkie złe rzeczy zostawić za sobą, a to miejsce ma nam dawać tylko to, co dobre - Friz o hotelu, w którym zatrzymał się z Wersow.

W dalszej części Karol Wiśniewski opowiadał, jak udało im się spędzić rocznice. Wybrali się na łódkę, później zjedli romantyczną kolację, a następnie zabrał Weronikę na plaże. Po krótkim spacerze uklęknął i się oświadczył. Przyznał, że była to jedna z bardziej stresujących chwil jego życia. Dźwięk w filmie został wyciszony. Stwierdził, że chciałby pełnie tej chwili zostawić tylko dla siebie i ukochanej.

Naszą rocznicę spędziliśmy na łódce, później poszliśmy na kolacje przy takim basenie w kształcie serca. Niesamowite to było. Na koniec zaskoczyłem Weronikę spacerem po plaży. Nie wiem, czy kiedykolwiek tak się stresowałem - Friz o zaręczynach.

Fani Ekipy zarzucili Wersow brak emocji

Pojawiły się nieprzychylne komentarze w stronę Wersow. Widzowie stwierdzili, że nie widzieli u niej emocji, a całą sytuację bardziej przeżywała Ekipa. Sugerowali także, że youtuberzy nagrywali zaręczyny kilka razy. 

To uczucie, gdy twój przyjaciel cieszył się bardziej informacją o zaręczynach, niż twoja "narzeczona".
Ile razy nagrywaliście ten moment zaręczyn? Śmierdzi dublem na kilometr... - czytamy w komentarzach pod filmem Friza.

Oczywiście nikt nie wie, jak było na prawdę. Nie mamy okazji usłyszeć słów, które padały z obu stron. Film wywołał sporą kontrowersję. Oprócz komentarzy na temat braku emocji pojawiły się także głosy mówiące o tym, że klęknięcie Wersow było urocze. 

Więcej o: