Justyna Kowalczyk opublikowała zdjęcie z treningu. Internauci pod wrażeniem, jak szybko wróciła do formy po ciąży

Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie, na którym uwieczniła moment swoje treningu. Fani zachwycali się jej pociążową figurą.

Justyna Kowalczyk na początku września została matką. Jak dotąd jednak razem z mężem nie zdecydowała się upublicznić wizerunku dziecka. W mediach społecznościowych pojawiły się za to zdjęcia z małymi butami dla malucha czy z wózkiem prowadzonym przez Kowalczyk podczas jazdy na rolkach. Na ostatnim kadrze natomiast zaprezentowała ona, jak wygląda parą tygodni po porodzie.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Justyna Kowalczyk zaprezentowała pociążową figurę

Justynie Kowalczyk aktywność sportowa jest bliska, więc wcześniejsze zdjęcie z rolkami nie dziwi. Również i niedawno zamieszczone ujęcie uwiecznia jej trening. Tym razem jednak zdecydowała się na jazdę na rowerze stacjonarnym, obok którego stała kołyska dla dziecka. Przy okazji sportsmenka podziękowała wszystkim za dotąd otrzymane życzenia i gratulacje.

Rower stacjonarny. Błoga dawka endorfin + błoga dawka miarowego, długotrwałego szumu = spokój. PS. Bardzo dziękujemy za wszystkie cudowne gratulacje i życzenia - czytamy w opisie posta na Facebooku i Instagramie.

Joanna Jędrzejczyk na ściance z partneremJędrzejczyk już nie jest singielką. W towarzystwie partnera pojawiła się na ściance

Fani od razu zwrócili uwagę na jej sylwetkę. Kowalczyk miała na sobie sportowy strój, w tym top odkrywający jej brzuch. Zastanawiali się, jak to możliwe, że wygląda on na płaski w niedługim czasie po porodzie. Wyrażali też podziw, że tak szybko zaczęła uprawiać sport i zachwycali się gwiazdą.

Ogromne gratulacje! Cudowności dla Młodego Człowieka i całej Waszej rodziny! PS. A z brzuszkiem to niebywały brak - napisała jedna z osób na fanpage’u.

Od razu pojawiły się komentarze, w których zaznaczono że to kwestia indywidualna i np. niektórzy szybko wracają do formy po urodzeniu dziecka. Sama Justyna Kowalczyk natomiast wspomniała, że ona nie chce narzucać jakichkolwiek standardów w tym względzie.

Więcej o: