Michalina Sosna urodziła. Pokazała zdjęcie z dzieckiem i zdradziła jego płeć i imię. Zaskoczenie, kiedy to się stało

Michalina Sosna, znana m.in. z serialu TVP "Korona królów", została matką. Aktorka do momentu narodzin dziecka nie publikowała żadnych zdjęć wskazujących, że spodziewa się dziecka.

Informacje o tym, że Michalina Sosna zostanie matką, krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. Ona sama jednak nigdzie nie potwierdziła tych rewelacji. Radosną nowiną pochwaliła się po fakcie. I to nie zaraz po porodzie. Od niego minęło trochę czasu.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Michalina Sosna została matką. Po porodzie pokazała zdjęcie z dzieckiem

Nie wszystkim się to udaje, ale Michalina Sosna pokazała, że da się! Aktorka przez cały czas trwania ciąży nie opublikowała na instagramowym profilu zdjęcia, na którym byłby widoczny ciążowy brzuch. Jak przyznała w najnowszym opisie, w którym pochwaliła się, że została matką, potrzebowała spokoju na ten wyjątkowy dla niej czas. Sosna wyjawiła, że dziewczynka, która dostała na imię Rozalia, przyszła na świat już miesiąc temu! 

Są w życiu chwile, które wymagają ciszy. Najważniejsze, najpiękniejsze, tylko moje. Przez ostatnie miesiące oddałam się im całkowicie, przygotowując do najważniejszej roli w życiu. W spokoju, z daleka od zgiełku, tak jak chciałam. Dziś już mogę podzielić się z Wami największym szczęściem... W minionym miesiącu zostałam mamą Rozalii. Jestem szczęśliwa, spełniona, kocham najmocniej - napisała na Instagramie.
 

Michalina Sosna - kariera

Michalina Sosna to aktorka związana z teatrem oraz serialami. Na swoim koncie ma rolę m. in. w: "Hotelu 52", "Rytmie serca", Zakochanych po uszy", "Przyjaciółkach", "M jak miłość", "Barwach szczęścia". Najbardziej kojarzona może być jednak z roli Krystyny Rokiczanki w serialu "Korona królów". Oprócz tego na antenie pojawiała się także jako prowadząca program "Star Voice. Gwiazdy mają głos", a także jako uczestniczka 10. edycji show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.