Ciężarna Anna Dereszowska promieniała na planie programu "Jaka to melodia?". Zaprezentowała się w trzech kreacjach

Anna Dereszowska w tym roku urodzi swoje trzecie dziecko. Aktorka i wokalistka pozostaje aktywna w ciąży. Ostatnio pojawiła się na planie programu "Jaka to melodia?".

Anna Dereszowska i jej partner oczekują aktualnie na narodziny dziecka. Ciężarna aktorka nie zrezygnowała jednak z zawodowej działalności i niedawno pojawiła się na planie popularnego formatu TVP. Jej obecność została uwieczniona na zdjęciach. 

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Anna Dereszowska na planie programu "Jaka to melodia?".

Mowa tutaj o programie "Jaka to melodia?" pokazującym zmagania uczestników odgadujących tytuły piosenek. Anna Dereszowska jest jedną z gwiazd, które wzbogacają show swoimi muzycznymi występami. Artystka śpiewała tam m.in. utwór zespołu Maanam – "Krakowski spleen" czy przebój Bajmu - "Józek, nie daruję ci tej nocy"

Niedawno też zawitała na nagrania kolejnych odcinków formatu. Na zrobionych przez fotoreporterów zdjęciach można było ją zobaczyć w trzech kreacjach. Artystka była wystylizowana m.in. w biały garnitur z luźną bluzką dopasowaną kolorystycznie do kompletu. Na innym ujęciu pokazała się w czarnym zestawie - spodniach, marynarce i bluzce. Nie zabrakło też białej, dopasowanej sukienki z długością przed kostkę. Ostatnie dwie wspomniane stylizacje Anny Dereszowskiej podkreśliły jej ciążowy brzuch. Trzeba też przyznać, artystka wyglądała promiennie.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Anna Dereszowska w ciąży

Radosną nowiną Anna Dereszowska podzieliła się w czerwcu tego roku. Na instagramowym profilu opublikowała wtedy zdjęcie, na którym było widać jej ciążowy brzuch. Zdradziła wtedy, jakie były reakcje jej partnera oraz dzieci na wieść, że rodzina się powiększy. Aktorka i Daniel Duniak doczekali się już razem syna Maksymiliana. Gwiazda ma również córkę Lenę z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.