Anna Dereszowska spodziewa się dziecka! Pokazała urocze zdjęcie z pociechami i ciążowym brzuchem

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka! Aktorka pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem.

Anna Dereszowska po raz kolejny zostanie mamą. Radosną nowiną pochwaliła się za pomocą mediów społecznościowych, gdzie zamieściła zdjęcie z widocznym ciążowym brzuchem. Aktorce towarzyszy dwójka jej dzieci - syn Maks i córka Lena.

Zobacz wideo Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Anna Dereszowska jest w ciąży

Anna Dereszowska należy do grona gwiazd, które strzegą swojej prywatności, jednak teraz postanowiła poinformować, jak duże zmiany szykują się w jej życiu. Aktorka po raz kolejny zostanie mamą. Informację o ciąży udało jej się zatrzymać dla siebie i bliskich dość długo. Patrząc na zdjęcie, które opublikowała widać, że jest już w zaawansowanej ciąży. Przy okazji zdradziła we wpisie, jak zareagowały jej dzieci i partner na wieść o tym, że wkrótce ich rodzina się powiększy.

"To najpiękniejszy dzień w moim życiu" - Lenusia. "A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z @annalewandowskahpba?" Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik. @danielduniak: A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje… Kocham, kocham, kocham! - napisała Anna Dereszowska.

Aktorka na razie nie zdradziła płci dziecka, ani żadnych szczegółów związanych z ciążą. Patrząc na to, że niezbyt często dzieli się informacjami z życia osobistego, to być może nieco więcej powie dopiero po samym porodzie? 

 

Anna Dereszowska - życie prywatne

Anna Dereszowska dotychczas wychowywała dwójkę dzieci - 13-letnią córkę ze związku z Piotrem Grabowskim, a także 6-letniego syna, który jest owocem miłości aktorki i Daniela Duniaka, z którym obecnie jest związana.

Gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.