Tomasz Jacyków zrugał Marinę za stylizację na ślubie Królikowskiego i Opozdy. "Od tego są kluby. Wulgarnie"

Tomasz Jacyków w jednym z ostatnich wywiadów został zapytany, co sądzi o kreacji Mariny, którą miała na sobie na ślubie Królikowskich. Jesteście ciekawi, co powiedział?

Choć od ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy minął już ponad tydzień, emocje wciąż nie opadają. Na przyjęciu bawiło się wiele gwiazd, w tym m.in. Marina czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Obie panie uwielbiają modę, co udowodniły i tym razem. Tomasz Jacyków, stylista i krytyk modowy, ocenił kreację piosenkarki. Nie uważa, żeby był to doskonały wybór na taką uroczystość.

Zobacz wideo Był układ z "Dirty Dancing"

Tomasz Jacyków o kreacji Mariny na ślubie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Marina na ślubie przyjaciół zjawiła się w błękitnej marszczonej mini z falbankami i przezroczystymi rękawami, która podkreśliła jej sylwetkę. Piosenkarka wyeksponowała dekolt, materiał w tym miejscu był połączony sznurkiem. Całość uzupełniła delikatną biżuterią, torebką od Nina Bag od Gabrieli Hearst  (taką samą ma Meghan Markle) oraz sandałami na nietypowym obcasie.

Taki look nie spodobał się jednak najsławniejszemu w Polsce krytykowi modowemu. Tomasz Jacyków był bardzo ostry w ocenie:

Marina, piękna dziewczyna, przyszła tak, jakby chciała odbić Antka. To w złym guście. Nie przychodzi się na ślub ubranym wulgarnie. Są od tego kluby, są promenady na plaży. No jest mnóstwo miejsc, gdzie można pokazać swoje wdzięki - niekoniecznie na ślubie koleżanki - bezlitośnie skomentował w rozmowie z Party stylizację piosenkarki.

Jacykow został zapytany, jak w takim razie by ją ubrał. Ze szczerością przyznał, że nie udziela takich porad za darmo. "Najpierw musiałaby mi zapłacić" - powiedział bez ogródek.

A wy zgadzacie się z jego surową oceną? Myślicie, że to Marina przesadziła? A może Tomasz Jacyków?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.