Kuba Szmajkowski nagrywa swój pierwszy teledysk. Na plan zdjęciowy zaprosił same gwiazdy! Wśród nich uczestnik "Top Model"

Kuba Szmajkowski, uczestnik pierwszej edycji "The Voice Kids", rozpoczął zdjęcia do swojego pierwszego solowego teledysku. Do nagrania zaprosił same znane osoby! Wśród nich gwiazdy "Top Model" i influencerzy.

Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć Kubę Szmajkowskiego w duecie z Sarą Egwu-James. Nagrywali wspólnie piosenkę do filmu "Czarny Młyn". Wypadli obłędnie! To jednak nie koniec muzycznych nowości młodego artysty. Już pod koniec sierpnia zobaczymy jego debiutancki teledysk. Wiemy, kogo zaprosił do klipu.

Zobacz wideo Kuba Szmajkowski dzieli się nagraniami z planu nowego teledysku. Zaprosił najbardziej znane osoby!

19-latek prężnie rozwija swoją karierę. Wcześniej był członkiem zespołu 4 Dreamers, który założył z przyjaciółmi jeszcze w "The Voice Kids". Pod koniec lutego tego roku chłopcy stwierdzili, że chcą zakończyć karierę w zespole i dalej występować solo.

Kuba Szmajkowski zdobył serca fanek z całej Polski już podczas przesłuchań w ciemno pierwszej edycji "The Voice Kids". Rozwijał się pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego. Choć emisja programu miała miejsce w 2018 roku, dopiero teraz usłyszymy Kubę Szmajkowskiego z jego pierwszym singlem. 

Sara Egwu - JamesZapomnijcie o burzy loków Sary z "The Voice Kids". Młoda gwiazda zmieniła fryzurę

Gwiazdy "Top Model" i influencerzy zawitali na planie klipu Szmajkowskiego

Kuba Szmajkowski na swoim InstaStories udostępnił mnóstwo zdjęć z planu teledysku. Możemy zobaczyć między innymi uczestników "Top Model" - Dominika Bereżańskiego, Michała Gałę oraz wielu TikTokerów i influencerów. 

W swoim najnowszym poście Szmajkowski opowiada o kulisach. Mówi, że jest bardzo podekscytowany i zapowiada, że niedługo zobaczymy efekty pracy młodego artysty. Po zamieszczonych przez przyjaciół komentarzach możemy stwierdzić, że szykuje się naprawdę dobry teledysk! Jedna z przyjaciółek Kuby Szmajkowskiego zdradziła, że klip ukaże się już pod koniec sierpnia.

Total sztos, czekam na rezultaty!
Już nie mogę się doczekać efektów nagrań!
Git fajnie było i dobre kanapki!

- komentują przyjaciele Kuby Szmajkowskiego.

 

Tatiana KopalaFinalistka "The Voice Kids" nagrała cover Maneskin. Robi wrażenie

Więcej o: