Agnieszka Włodarczyk nie koloryzuje macierzyństwa. "Wczoraj był ciężki dzień, dużo płaczu i nerwów"

Agnieszka Włodarczyk na własnej skórze przekonuje się, że macierzyństwo nie jest łatwe. Bezradność niejednokrotnie towarzyszy młodym mamom. Również aktorka poznała to uczucie.

Agnieszka Włodarczyk zaledwie miesiąc temu została mamą małego Milana. Aktorka od tego czasu chętnie porusza w sieci tematy związane z macierzyństwem. Znów podzieliła się szczerym wpisem.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Antek Królikowski, Joanna OpozdaKrólikowski i Opozda wybrali nietypowy samochód na ślub. Cena zawrotna!

Agnieszka Włodarczyk nie koloryzuje macierzyństwa

Agnieszka Włodarczyk na swoim instagramowym koncie pisała już o problemach z laktacją, a także o swojej wadze po porodzie. Znów zdobyła się na osobiste wyznanie. Aktorka nie zamierza udawać, że bycie rodzicem jest łatwe. W nowym wpisie napisała o problemie, który nie jest obcy młodym matkom - o bezradności, z jaką wiele z nich mierzy się, kiedy dziecko prawie zanosi się płaczem i nie wiadomo, w jaki sposób mu pomóc.

 

Na szczęście Agnieszka Włodarczyk skorzystała z profesjonalnej pomocy. Zadzwoniła do położnej, a potem podziękowała jej w swoim wpisie. Rady były zapewne skuteczne, bo aktorka zaznaczyła w poście, że już jest lepiej.

Wczoraj był ciężki dzień, dużo płaczu i nerwów i ta myśl, że nie wiesz jak mu pomóc, bo się na tym nie znasz. Bezradność jest najgorsza. Dziękuję Ani za konsultacje przez telefon - dziś jest lepiej. Odpoczywamy w ogródku przy słoneczniku i obserwujemy, jak Bronek poluje na motyle… Miłego i spokojnego weekendu Wam życzymy.

Fani dziękowali aktorce, że porusza tak istotny temat. Docenili jej szczerość i przyznanie się, że czasem jak każda mama nie daje rady. 

Ciesze się, że mówi Pani o tych wszystkich mniej przyjemnych chwilach macierzyństwa. Kolorowe gazety i niektóre celebrytki niejedną mamę wpędziły w rozpacz, promując tylko cukierkowate obrazki i opowiastki o błyskawicznym schudnięciu. Dziękuje za szczerość.
Pani Agnieszko, obserwuję od dawna panią i cenie za bycie normalną i szczerą w dzisiejszym świecie social mediów.

Ślub Joanny Opozdy i Antka KrólikowskiegoOpozda i Królikowski będą mieć niesamowite zdjęcia ślubne. Goście pochwalili się kadrami

Agnieszka Włodarczyk napisała w swoim poście o pomocy specjalistki. To ważne, że pokazała swoim fankom, iż nawet w najtrudniejszych chwilach nie są same. To żaden wstyd prosić o wsparcie bliskich, czy specjalistów.

Więcej o: