"Love Island". Caroline wróciła z Kanady i zapowiada zmiany. Mateusz komentuje: Ten czas rozłąki pokazał mi...

Caroline z "Love Island" na początku lipca poleciała na trzy tygodnie do Kanady, w której mieszkała przez wiele lat. Teraz czekają ją zmiany i przeprowadzka do Polski. Przywiozła ze sobą do Polski swoich dwóch ukochanych towarzyszy.

Caroline z "Love Island" niedawno na Instagramie poinformowała, że czeka ją rozłąką z Mateuszem, partnerem poznanym w programie. Wreszcie jednak powróciła, co oczywiście spotkało się z entuzjastyczną reakcją chłopaka. Szykują się zmiany w ich życiu? Sami zobaczcie ten komentarz Caroline.

Zobacz wideo Mateusz z "Love Island" spotkał się z przyjaciółką

DodaDoda oceniła "Hotel Paradise" i "Love Island". Jeden uwielbia

Caroline z "Love Island" wróciła do Polski 

Caroline z "Love Island" jest już w Polsce, o czym Mateusz informował w swoich mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcie z lotniska. Najwyraźniej rozłąka zadziałała na ich korzyść - chłopak nie ukrywał, że bardzo się stęsknił i odczuł przez ten czas, jak bardzo jest do ukochanej przywiązany. Caroline przywitała go razem z dwójką towarzyszy - to psy, o których niejednokrotnie wspominała. Teraz zamieszkają z nią w Polsce. 

Jest mi tak smutno, że musiałam się pożegnać ze wszystkimi w Toronto, ale dobrze jest wrócić do Polski z moimi dziećmi - napisała Caroline.
 

Mateusz również cieszył się, że będzie miał okazję poznać "dzieci" Caroline. 

Koteczku, tak bardzo się cieszę, że już wracasz do Polski. Bardzo doceniam to, że się tu przeprowadzasz. Ten czas rozłąki pokazał mi, jak bardzo się przywiązałem i nie lubię być bez ciebie. Nie mogę się już doczekać, jak cię w końcu przytulę i poznam twoje pieski!

Pod postem uczestniczka "Love Island" zaznaczyła, że również nie może się doczekać. Poza tym zapowiedziała wielki zmiany, które szykują się w życiu pary. 

Can’t wait! [Nie mogę się doczekać - przyp. red] Wielkie zmiany przed nami.
 

Stella i Ania z 'Love Island'"Love Island". Stella nie przyjaźni się z Anią. Straciła kontakt nie tylko z nią

Nie zdradziła jednak, o co chodzi. Obstawiamy przeprowadzkę, chociaż jeszcze kilka miesięcy temu para nie była przekonana do tego pomysłu. 

Zobacz też: "Love Island". Caroline Juchniewicz pozuje bez makijażu. Mateusz nie mógł powstrzymać się od komentarza

Więcej o: