Agnieszka Włodarczyk w domu czuje się jak gwiazda teledysku. Ma nowe lustra, a w odbiciu puchary Karasia. "Ale sztos!"

Agnieszka Włodarczyk przechodzi życiową rewolucję. Aktorka od kilku tygodni odnajduje się w roli mamy, a oprócz wypełniania rodzicielskich obowiązków zajmuje się planowaniem kolejnych etapów remontu mieszkania. Pochwaliła się nowym elementem wystroju wnętrz. Rzeczywiście "sztos"?

Agnieszka Włodarczyk z uśmiechem na ustach powitała fachowców, którzy przywieźli i zamontowali w jej domu duże, przesuwne lustra. Obite ciemną ramą zwierciadła pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim praktyczną - mają za zadanie powiększyć optycznie pomieszczenie, które (jak widać) na razie jest zaadaptowane przez ukochanego celebrytki. W pokoju nie zabrakło domowej bieżni, roweru i półki z licznymi pucharami sportowca.

Jak aktorka radzi sobie z remontem? Nowa aranżacja wnętrz sprawiła, że gwiazda poczuła się, jakby była obecna na planie teledysku szwedzkiego DJ-a. 

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk waży się tydzień po porodzie. Ile zrzuciła? "Nie martwi mnie to"

Agnieszka Włodarczyk remontuje mieszkanie. Zachwyca się nowymi lustrami

Partnerka Roberta Karasia "zaprosiła" do swojego lokum nie tylko monterów, ale także użytkowników Instagrama. W opublikowanych relacjach zaprezentowała pomieszczenie, które unowocześniła oryginalnym elementem. 

No więc lustra już są. Piękne! Zobaczcie, jak to optycznie powiększy pomieszczenie. A tu są takie tulejki. To jest w ogóle bardzo fajny patent. Na przykład tutaj, powiedzmy, jest sypialnia, tam garderoba i to robi za drzwi z dwóch stron, prawda? - żywo opowiadała, szukając potwierdzenia swoich słów u stojącego tuż obok fachowca.
Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk urządza mieszkanie!

Gwiazda zaznaczyła, że przesuwne lustra są dostępne w kilku wersjach, ale ona zdecydowała się na tę jednostronną. 

Z dwóch stron można zrobić lustro. My zrobiliśmy z jednej, no bo tam jest ściana.

Agnieszka Włodarczyk (remont)Agnieszka Włodarczyk (remont) Instagram/ @agnieszkawlodarczykofficial

Rozpromieniona Włodarczyk zachwycała się efektem designerskiego patentu. Wystrój pokoju porównała do scenografii w klipie popularnego producenta muzycznego, Erica Prydza. 

Ale sztos! Jak w teledysku "Call On Me" - mówiła z nieukrywanym zadowoleniem.

Was również fascynują takie klimaty? Wspomniany teledysk przedstawiamy poniżej. 

 

Justyna ŻyłaŻyła zabrał dzieci na wakacje, a Justyna cyka fotki. Fani widzą ciążowy brzuch

Więcej o: