Magdalena Stępień po raz pierwszy pokazała twarz syna. Fanka: Kopia taty. Eks Rzeźniczaka "nie lubi" tego

Magdalena Stępień wytrzymała zaledwie kilka dni z zasłanianiem na zdjęciach w social mediach twarzy nowo narodzonego syna. Młoda mama z dumą pokazała Oliwiera w całej okazałości, jednak porównanie chłopca do Jakuba Rzeźniczaka ewidentnie jej się nie spodobało.

Magdalena Stępień kilka dni temu została mamą małego Oliwiera, który jest owocem związku modelki z Jakubem Rzeźniczakiem. Szczęście kobiety z narodzin syna jest nieco stłumione okolicznościami związanymi z rozstaniem z ojcem dziecka. Piłkarz zdążył już odwiedzić chłopca w szpitalu i pochwalić się w sieci zdjęciem z pociechą, jednak nie zdołał tą wizytą zaskarbić sobie przychylności byłej partnerki. 

Uczestniczka piątej edycji programu "Top Model" nie chce, by Oliwier wdał się w znanego z kochliwości tatę? "Nie polubiła" porównania chłopca do ojca. 

Zobacz wideo Magdalena Stępień nie chciała wywierać presji na Rzeźniczaku. Nie liczyła na oświadczyny?

Magdalena Stępień pokazała twarz syna. Podobny do taty? Modelka "nie lubi" tego

Minęły zaledwie trzy dni od narodzin Oliwiera, a Magda już zmieniła zdanie na temat pokazywania wizerunku syna w Internecie. W trakcie jednego weekendu zdążyła opublikować zdjęcia chłopca, na których zasłaniała mu twarz instagramowymi emotikonami, a następnie zrezygnować z takiej formy "ochrony" malucha w sieci i zaprezentować go w całej okazałości. 

Oliwier, 16.07.2021 r. Tego dnia sprawiłeś, że stałam się najszczęśliwszą kobietą na świecie - czytamy na profilu modelki.

Syn Magdy Stępień i Jakuba RzeźniczakaSyn Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka Instagram/ @magdalena___stepien

Fotografia malucha spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, a użytkowniczki Instagrama (w tym Dominika Grosicka) pogratulowały młodej mamie, która tuż przed porodem rozstała się z Rzeźniczakiem, siły i życzyły życiowej mądrości. 

Gratulacje dzielna mamusiu. Niech się zdrowo chowa maluszek - napisała żona Grosickiego.
Wszystkiego dobrego dla ciebie i synka. Jesteś wspaniałą kobietą o dobrym sercu. Dasz radę, bo masz w sobie dużo siły. Ojcem jest ten, kto wychowuje, więc o Kubie tego nie można napisać, to on stracił szansę na posiadanie rodziny. Trzymaj się kochana i głowa do góry - wtórowały internautki.

Stępień pod każdym komentarzem w ramach podziękowania za wsparcie zostawiała drobny ślad w postaci polubienia. Nie zareagowała jedynie na opinię fanki, która zauważyła wizualne podobieństwo małego Oliwiera do Jakuba i nazwała chłopca "kopią taty". Takie porównanie nie spodobało się młodej mamie?

Komentarze na profilu Magdy StępieńKomentarze na profilu Magdy Stępień Instagram/ @magdalena___stepien

Choć plotki o rozstaniu Rzeźniczaka i Stępień pojawiały się już kilka miesięcy temu, Magda dopiero na początku lipca potwierdziła te doniesienia. Myślicie, że rodzice Oliwiera dadzą sobie jeszcze drugą szansę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.