Burza na Instagramie Kossakowskiego. Dziennikarz reaguje na komentarz internauty. "Z głupotą nie wygrasz"

Po doniesieniach o rozstaniu z Martyną Wojciechowską, Przemek Kossakowski apelował, by "pozwolić żyć innym". Najwyraźniej zdał już sobie sprawę, że nie uniknie medialnego szumu.

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego było dla opinii publicznej, delikatnie mówiąc, niespodziewane. Para pobrała się w tajemnicy w październiku 2020 roku, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu. Obydwoje odnieśli się już do smutnych doniesień o końcu małżeństwa, a pod ostatnim postem podróżnika rozpętała się burzliwa dyskusja. Kossakowski postanowił odnieść się do jednego z komentarzy.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu

Olga KaczyńskaOlga Kaczyńska z "Top Model" wzięła ślub. Panna młoda wyglądała zachwycająco

Przemek Kossakowski zareagował na komentarz internauty

Doniesienia o rozstaniu jako pierwsza na Instagramie skomentowała Martyna Wojciechowska. Podróżniczka postanowiła uciąć spekulacje po tym, jak została zasypana pytaniami o rozstanie. Jakiś czas później ciszę przerwał także Przemek Kossakowski.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska udzieliła się pod wpisem Przemka Kossakowskiego o rozstaniu! "To ciekawe"

Dziennikarz wyznał, że decyzja o rozstaniu nie została podjęta z dnia na dzień oraz nie ukrywał, że rozpad związku jest bardzo trudną sytuacją. I choć zaapelował, by "pozwolić żyć innym", to internauci nie zamierzali odpuścić komentowania tej sprawy. Jedni wysyłali słowa wsparcia, inni krytykowali. W końcu jeden z fanów gwiazdy TVN-u postanowił podsumować internetową dyskusję, a do jego słów odniósł się Kossakowski.

Niestety, Przemku, jesteś osobą publiczną. I to na ciebie wylało się wiadro hejtu. Takie mamy super czasy, że ludzie nie mają swojego życia. Mogę tylko życzyć powodzenia. Bo z głupotą nie wygrasz - napisał.
Zdaję sobie z tego sprawę - odpisał Przemek Kossakowski.

Instagram screenInstagram screen Instagram screen

Gosia Baczyńska , Samuela Górska z 'Top Model'Baczyńska nie będzie współpracować z Samuelą Górską. Wydała oświadczenie

Spodziewaliście się takiej reakcji? Przecież w październiku ubiegłego roku dziennikarz sam opublikował na Instagramie ślubne zdjęcie z Martyną Wojciechowską, które skomentowano ponad 17 tysięcy razy. Wtedy były to jednak pochlebne słowa i gratulacje. 

Więcej o: