"Hotel Paradise". Kara i Marcin mają kryzys? Przerwa od Instagrama i "osobisty problem". Uczestniczka zdradziła powód

Kara z "Hotelu Paradise" poinformowała, że potrzebuje przerwy od mediów społecznościowych. Od razu pojawiły się spekulacje dotyczące kryzysu w związku z Marcinem. Uczestniczka odniosła się do tematu.

Kara i Marcin z "Hotelu Paradise" po programie byli aktywni na Instagramie - codziennie wrzucali posty i opowiadali o tym, jak rozwija się ich relacja. Gdy nagle uczestniczka programu stwierdziła, że musi odpocząć od wrzucania treści na swoje konto, pojawiły się podejrzenia dotyczące tego, co mogło się stać.

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

Marcin i Kara, 'Hotel Paradise 3'"Hotel Paradise". Marcin i Kara zamieszkali razem! Chłopak potwierdził domysły

Kara i Marcin z "Hotelu Paradise" przechodzą kryzys?

Kara z "Hotelu Paradise" poinformowała ostatnio, że potrzebuje odpocząć. Powód? Osobisty problem. Nic więcej na ten temat nie zdradziła, co dawało pole do spekulacji na temat kryzysu w związku z Marcinem. Tym bardziej że chłopak w programie dał się poznać jako osoba nieszczególnie stała w uczuciach. 

Nie będę udostępniać relacji przez parę dni. Potrzebuję odpocząć. Nie chcę się z wami tym dzielić, ponieważ to osobisty problem - napisała w sieci.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Kara oczekuje deklaracji od Marcina. Ten dalej zwodzi dziewczynę. "Nie wiem, czy chcę, czy nie chcę"

Gdy już powróciła, zdecydowała się wyjaśnić, że to nie problemy w związku były powodem rezygnacji z korzystania z mediów społecznościowych.

Chciałam zdementować plotki o mnie i Marcinie. To, co o nas piszą w sieci, nie jest prawdą. Między nami jest jak najbardziej w porządku. Zdecydowałam się na parę dni odpoczynku, ponieważ chciałam ten czas poświecić sobie, chciałam go spędzić z Marcinem - wyznała Kara.

Kara z 'Hotel Paradise'Kara z "Hotelu Paradise" opublikowała zdjęcia z show. Zaskoczyła fanów

My mamy jednak inną teorię dotyczącą potrzeby wyłączenia Instagrama. Kara z "Hotelu Paradise" ostatnio intensywnie promowała swój poradnik dotyczący tego, jak żyć i osiągać sukcesy. Spadła na nią wówczas fala krytyki i nic dziwnego - uczestniczka programu telewizyjnego nie ma wykształcenia, by móc doradzać innym w tak delikatnych sprawach. Wydaje się więc, że negatywne komentarze mogły wpłynąć na decyzję o tymczasowej przerwie od mediów społecznościowych. 

Więcej o: