"Hotel Paradise 3". Maurycy zamieszka z partnerką? Luiza ma wątpliwości: Wolałabym sama

Maurycy i Luiza z "Hotelu Paradise 3" ogłosili niedawno, że są parą. Teraz celebrytka została zapytana o ich wspólną przyszłość, a konkretnie o plany związane z zamieszkaniem razem. Co sądzi o tym pomyśle Luiza?

Maurycy i Luiza byli uczestnikami trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Na Zanzibarze ich znajomość była bardzo serdeczna i głęboka, uczestnicy jednak nie nawiązali romansu na miarę Bibi i Simona czy Basi i Krystiana. Mimo braku zdecydowanych deklaracji, widzowie cały czas sugerowali, że między uczestnikami jest coś więcej.

Zobacz wideo Poranne przemyślania Krzysztofa z "Hotelu Paradise". Tęskni za Basią

Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise 3" są parą. Czy zamieszkają razem?

Dopiero po powrocie do Polski Maurycy i Luiza postanowili przenieść relację na wyższy poziom. Choć w swoich mediach społecznościowych często umieszczali wspólne zdjęcia, to pytania obserwatorów o związek zbywali śmiechem. Dopiero niedawno zdecydowali się potwierdzić doniesienia na temat ich romansu.

Teraz, kiedy Maurycy i Luiza już otwarcie mówią o łączącym ich uczuciu, para zasypywana jest pytaniami o wspólne plany na przyszłość. Ostatnio Luiza w rozmowie z portalem PrzeAmbitni została zapytana o mieszkanie z Maurycym. Przypomnijmy, że brunetka obecnie żyje w jednym domu z rodzicami.

Myślę, że jak już miałabym mieszkać, to chyba sama, a mój partner by do mnie przychodził, albo ja do niego. Na razie sobie nie wyobrażam mieszkać z kimś. Gdybym już miała mieszkać ze swoim partnerem, czy to z Maurycym, czy to może jakimś innym, to chciałabym mieszkać, gdybym już coś takiego bardzo, bardzo ważnego z nim budowała i gdybyśmy już tą przyszłość swoją tam chcieli prowadzić. A na początku jednak chciałabym jeszcze sama spróbować usamodzielnić się jeszcze bardziej i może gdzieś tam później z tym partnerem - wyznała wyraźnie zmieszana Luiza.

Jak myślicie, związek Maurycego i Luizy przetrwa próbę czasu? A może para zupełnie do siebie nie pasuje?

Więcej o: